Warsztat jogi "Spokojna głowa, dobry sen"

Sun Dec 04 2022 at 04:30 pm

Impuls Training Center | Warsaw

Agnieszka Bolek
Publisher/HostAgnieszka Bolek
Warsztat jogi "Spokojna g\u0142owa, dobry sen"
Advertisement
„Nie należy myśleć, że sama praktyka medytacji usunie stres. Tylko wtedy, gdy będziesz umiał odprężyć mózg, będziesz mógł pozbyć się stresu. Stres związany jest z samymi nerwami i komórkami. Trzeba nauczyć się je wyciszać i schładzać, gdy przegrzeją się niespokojnymi i rozpraszającymi myślami”.
B.K.S. Iyengar „Joga światłem życia”
Jeśli masz potrzebę odprężenia mózgu, a także pracę z ciałem i oddechem – zapraszam ☺ Nie potrafisz uciszyć gonitwy myśli w głowie? Nie możesz zasnąć? Masz wrażenie, że Twoje ciało jest nieustannie spięte? W takim razie warsztat „Spokojna głowa, spokojny sen” jest dla Ciebie ☺ Łagodna vinyasa, wyciszająca pranajama w połączeniu z medytacją wprowadzą nas w przyjemny stan relaksu.
W czasie warsztatów czeka na nas:
- praktyka – łagodna vinyasa joga
- krótka medytacja
- pranajama wyciszająca
- sposoby na bezsenność
Warsztat przeznaczony jest dla osób na różnym poziomie zaawansowania.
Koszt warsztatów: 150 zł, obowiązują zapisy
Aby zarezerwować warsztat proszę o wysłanie maila na adres: [email protected]
Na warsztaty zabierz matę do jogi i pasek. Sprzęt będzie także dostępny na miejscu.
Limit osób: 18
O prowadzącej
Joga pojawiła się w moim życiu w 2013 roku jako uzupełnienie takich aktywności sportowych jak bieganie i fitness. Z czasem stała się czymś więcej, przede wszystkim sposobem na uzyskanie wewnętrznej równowagi i niezbędnym elementem zdrowego stylu życia. Ukończenie kursu nauczycielskiego Vinyasa Joga RYT 200h (kurs certyfikowany przez Yoga Alliance) w Astanga Yoga Studio w Warszawie było kolejnym etapem na drodze jogi, tym razem jako nauczycielka. Od tego czasu nieustannie się rozwijam poprzez liczne kursy i szkolenia szczególnie z zakresu mobility, anatomii, medytacji, filozofii jogi (np. Kurs Asana&Mobility oraz Online Vinyasa Yoga Teacher Training certyfikowane przez Yacep Yoga Alliance).
Vinyasa joga, którą praktykuję i której uczę na swoich zajęciach, znakomicie wzmacnia i uelastycznia ciało, poprawia mobilność. W zależności od sposobu poprowadzenia zajęć może zarówno dodać energii, jak również wyciszyć i ukoić. W połączeniu z pranajamą i medytacją, praktykowana regularnie, pomaga uspokoić umysł i emocje oraz lepiej radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nami życie.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Impuls Training Center, ul. Wał Miedzeszyński 422,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: