WARSZTAT JEM UWAŻNIE

Sun Aug 28 2022 at 06:00 pm to 09:15 pm

Samadhi Joga | Warsaw

Samadhi Joga - Kabaty, Wilan\u00f3w
Publisher/HostSamadhi Joga - Kabaty, Wilanów
WARSZTAT JEM UWA\u017bNIE
Advertisement
Serdecznie zapraszam na warsztat,
podczas którego poprowadzę Cię krok po kroku do rozwijania uważności w jedzeniu i poradzenia sobie z podjadaniem i objadaniem się
Jeśli chcesz:
• Poczuć, że robisz coś co służy Twojemu ciału i duszy.
• Cieszyć się swoją fizycznością i zdrowym, szczupłym ciałem.
• Uzyskać narzędzia do zapanowania nad podjadaniem i objadaniem się.
• Zrozumieć jak to działa i z czego to wynika, że jesz za dużo.
• Wykształcić nawyk świadomego, uważnego jedzenia, wpływającego korzystnie na Twoje zdrowie i samopoczucie.
• Zrozumieć jak działa regulowanie emocji poprzez jedzenie, a także czujesz, że dokucza Ci złe samopoczucie po jedzeniu, poczucie winy i wstydu związane z tym jak jesz.
• Zadbać o siebie holistycznie bez dużych nakładów finansowych.
Być może pojawią się myśli, że: „to nic nie da”, „już próbowałam/em”, „to nie dla mnie”, „nie uda mi się”. To w porządku, że masz takie myśli. Jednak gorąco zachęcam Cię do wypróbowania pracy z uważnością i życzliwością. Naprawdę zmienia jakość życia.
Co zawiera warsztat:
• Arkusz do wypełnienia przed przybyciem na warsztat badający Twoje nawyki żywieniowe.
• Informacje na temat regulowania emocji poprzez jedzenie oraz wytłumaczenie skąd biorą się nasze niesprzyjające nawyki żywieniowe.
• Wskazówki jak wprowadzić nowe nawyki do swojego życia i jak pracować z „podjadaniem” i „objadaniem się” z uważnością i życzliwością.
• Pracę z oddechem i medytację (w tym medytacje z kawą/herbatą i owocem).
• Łagodną pracę z ciałem (elementy jogi i Tai Chi).
Uczestnicy warsztatu otrzymają:
- wskazówki w jaki sposób przyjrzeć się swoim nawykom żywieniowym przed rozpoczęciem warsztatu tak, żeby jak najwięcej z niego skorzystać;
- trzy nagrane w mp3 medytacje (Medytacja z kawą lub herbatą, Medytacja z owocem, Medytacja Dotykając spokoju);
- 5 kontemplacji do wykonania przed jedzeniem;
- informacje na temat mindfulness/uważności;
- informacje na temat regulowania emocji poprzez jedzenie oraz skąd biorą się nasze niesprzyjające nawyki żywieniowe;
- pomoc w stworzeniu planu jak wprowadzić nowe nawyki do swojego życia i jak pracować z „podjadaniem” i „objadaniem się” z uważnością i życzliwością.
Wszystkie sposoby, o których opowiem podczas spotkania „przetestowałam na sobie”. Przez wiele lat regulowałam emocje przez jedzenie i czasem mi się to zdarza w okresach wzmożonego stresu. Wiem jednak z czego to wynika i jak sobie z tym poradzić. Jeśli chcesz wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie z życzliwością i uważnością, zapraszam Cię z serca do udziału w warsztacie, który odbędzie się 28 sierpnia, w niedzielę, w g.18:00-21:15.
Wartości, które wyznaję to: niekrzywdzenie, życzliwość i współczucie, szacunek, dobro, uprzejmość, spokój i zadowolenie z tego co mam.
Opinia jednej z uczestniczek:
Polecam z serca warsztaty u Angeliki, która jest uosobieniem tego, czego naucza. Cudownie autentyczna, uważna, spokojna, potrafiąca cierpliwie słuchać i nieporuszona jak góra - oj dużo można się od niej nauczyć!
Katarzyna Waśniewska
Inne rekomendacje możesz obejrzeć i przeczytać tutaj:
https://today-mindfulness.pl/
Gdzie:
Miejsce: Studio Samadhi Joga ul. Mielczarskiego 1, Warszawa Kabaty
Terminy:
28 sierpnia w godzinach 18:00-21:15 (niedziela)
Koszt:
190zł (170zł dla osób, które uczestniczyły już w moich warsztatach lub kursach)
Zapisy:
Angelika Kucharska
mail: [email protected] tel: 501 372 381
Ważna informacja:
Warsztat nie jest formą psychoterapii. Nie zastępuje leków psychotropowych ani leczenia psychiatrycznego. Jednak z pewnością jest doskonałym narzędziem do wsparcia siebie np. w pracy z uzależnieniem behawioralnym od jedzenia czy też kształtowaniem sprzyjających nawyków żywieniowych.
Prowadząca:
Angelika Kucharska
Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz mindfulness (ukończyłam studium nauczycielskie MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches. Certyfikat wydany przez IMA i POLIM). Posiadam również wykształcenie z dziedziny psychologii. Joga i medytacja zmieniły moje życie. Po latach przewlekłego stresu i wypalenia zawodowego, odwróciła zmiany z tym związane. Dlatego zajmuję się przywracaniem równowagi w ciele i umyśle, pamiętając, że nie trzeba doprowadzić do kryzysu, żeby naprawdę nauczyć się odpoczywać i relaksować. Codziennie medytuję i praktykuję jogę. Jestem wegetarianką i mamą nastolatka. Minimum raz w roku wyjeżdżam na buddyjskie odosobnienia medytacyjne. Kocham las. Mam tą przyjemność, żeby na stałe współpracować ze studiem Samadhi Joga.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Samadhi Joga, Mielczarskiego 1,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: