Warszawa I Rafał Sumowski i goście: Antoni Syrek-Dąbrowski i Sebastian Rejent

Tue May 31 2022 at 08:30 pm

Centrum Zarządzania Światem | Warsaw

Stand-up No Limits
Publisher/HostStand-up No Limits
Warszawa I Rafa\u0142 Sumowski i go\u015bcie: Antoni Syrek-D\u0105browski i Sebastian Rejent
Advertisement
Wpadnij na wieczór ze stand-upem!
Nadszedł czas, żeby jeden z ciekawszych komików nagrał swój, kolejny po "Wolności Słowa", program komediowy. O Rafale można napisać wiele, ale najlepiej przedstawia się sam opisem z niespodzianką:
Rafał Sumowski - ciągle i niestrudzenie poszukuję świętego spokoju. Występami próbuje chociaż odrobinę ulżyć swoim frustracjom. Przeważnie nieskutecznie. Prowadził scenę stand-upową w Radomiu. Ogromnym szacunkiem darzy tych nielicznych, wytrwałych i wnikliwych, którzy czytają jego opis, odwdzięczając się za to, pozbawionymi sensu, rozwlekłymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, w tym czasie w lesie panował smok.
Na scenie pojawią się również:
Antoni Syrek-Dąbrowski
Komik, improwizator i scenarzysta obecny na polskiej scenie komediowej od 2010 roku. Występował w programach: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2, wraz z komikami z Europy Wschodniej w produkcji zagranicznej Stand-up Express oraz w roascie w programie Kuby Wojewódzkiego w TVN.
Sebastian Rejent
Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.
Gorąco zapraszamy!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Centrum Zarządzania Światem, 26 Ulica Stefana Okrzei,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Comedy in WarsawEntertainment in Warsaw

Sharing is Caring: