Warszawa-Bemowo - oSwoić Poród - Pozytywnie o porodzie

Tue Nov 29 2022 at 05:00 pm to 07:00 pm

Klub Mam na Bemowie / Pracownia Montessori, ul. Akantu 36, Warsaw, Poland, 01-491 | Warsaw

Pozytywnie o porodzie
Publisher/HostPozytywnie o porodzie
 Warszawa-Bemowo - oSwoi\u0107 Por\u00f3d - Pozytywnie o porodzie
Advertisement
Warszawa-Bemowo - oSwoić Poród - Pozytywnie o porodzie
Zbliżający się poród często budzi obawy, co do jego przebiegu, doświadczanego bólu czy też traktowania nas przez personel medyczny. Jak możemy oswoić nasze lęki? Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie bemowskiej grupy POZYTYWNIE O PORODZIE, na którym wspólnie zastanowimy się, co można zrobić, by poród był jak najbardziej oSwojony: “swój”. To spotkanie to bezpieczna przestrzeń do zadawania pytań i wspólnego szukania odpowiedzi, a także do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wzajemnego inspirowania.
Zapraszamy wszystkie osoby przygotowujące się do porodu, a także osoby po porodzie, chętne do podzielenia się swoim wzmacniającym doświadczeniem.
MODERATORKA: Jurga Kraużlis - doula, członkini Stowarzyszenia Doula w Polsce.
KOSZT: 10 zł. Wpłaty przeznaczane są na koszty utrzymania miejsca spotkań.
ZAPISY: mailem na adres [email protected] (prosimy o dopisek “Pozytywnie o porodzie-Bemowo” w temacie maila).
PARKOWANIE: zachęcamy do korzystania z transportu publicznego lub roweru :) Jeśli jednak auto jest niezbędne - polecamy parkowanie wzdłuż ulicy Westerplatte (nie ma tam zakazów ani ograniczeń czasowych). Prosimy nie parkować na ulicy Akantu ze względu na architekturę ogrodzeń i bram sąsiadów. Bardzo prosimy o wzięcie tego pod uwagę i empatyczne parkowanie według tych wskazówek.
------------------------------------------------------------------------------------------------
O ruchu POZYTYWNIE O PORODZIE / POSITIVE BIRTH MOVEMENT:
Jesteśmy ruchem oddolnym, szerzącym pozytywny obraz porodu poprzez globalną sieć, liczącą setki, bezpłatnych grup, połączonych portalami społecznościowymi.
Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na pozytywny poród.
Wierzymy, że pozytywny poród to taki, w którym kobieta ma wolność wyboru, dostęp do aktualnej wiedzy i rzetelnej informacji, czuje że posiada kontrolę, siłę i jest szanowana.
Jesteśmy ruchem, w którego centrum jest kobieta, mamy szacunek do dokonywanych przez nią wyborów, których możliwość podejmowania zapewnia jej podstawowe prawo człowieka do wyboru miejsca i sposobu narodzin dziecka.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Klub Mam na Bemowie / Pracownia Montessori, ul. Akantu 36, Warsaw, Poland, 01-491

Sharing is Caring: