W Trzech Osobach - spektakl improwizowany | Ruciński, Tremiszewski, Śliwiński | Warszawa

Wed Feb 01 2023 at 07:00 pm

Club Fair Play | Warsaw

Stand-up No Limits
Publisher/HostStand-up No Limits
W Trzech Osobach - spektakl improwizowany | Ruci\u0144ski, Tremiszewski, \u015aliwi\u0144ski | Warszawa
Advertisement
W Trzech Osobach do samego wejścia na scenę nie wiedzą, co na niej zrobią.
Witają się z publicznością, podpytują o to, co u nich, chwilkę pogadają, zbiorą kilka słów, skojarzeń i sugestii. A potem przez półtorej godziny z przerwą improwizują.
Improwizowane spektakle grupy W Trzech Osobach sprawiają wrażenie, że składają się z niezwiązanych ze sobą wątków/scen/skeczy/głupawek. A jednak z czasem ten misz masz okazuje się mieć jakieś połączenie, we wszystkim o coś zaczyna chodzić, szaleństwo zostaje doprowadzone do jasnej puenty. Przeważnie:) A jeśli danego wieczoru króluje chaos, to i tak jest śmiesznie!
Ich nieokiełznana improwizacja odznacza się dzikim, szalonym tempem, absurdem oraz bezkompromisowością formy i treści. A przede wszystkim dużym pokładem frywolnego śmiechu. Jazda bez trzymanki.
Kacper Ruciński, Śliwa i Wojciech Tremiszewski współtworzyli początki polskiej sceny impro w połowie zeszłej dekady. Improwizowali i improwizują w grupach W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, Jachimek-Tremszewski Trio i Dzikie Węże, a także solowo.
Do tego:
Ruciński - stand up comedy, telewizyjny program "Tylko dla dorosłych", Grupa Trzymająca Mikrofon, Bang!, współautor scenariusza do filmu "Juliusz".
Śliwiński - stand up comedy oraz koncertuje z looperem jako "Dźwiękowa podróż przez bełkot mózgu"
Tremiszewski - aktor Kabaretu Limo i serialu "Spadkobiercy", aktor monodramów "Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej", "Pan Trener", "Opowieść o brzydkich słowach".
Zapraszamy i miłej jazdy bez trzymanki!
BILETY DOSTĘPNE: https://bkb.pl/89399-4d1ad
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Club Fair Play, Taśmowa 1,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Comedy in WarsawEntertainment in Warsaw

Sharing is Caring: