W stronę ojca (14 edycja) Warsztat dla mężczyzn. Warszawa

Sat Jan 28 2023 at 10:00 am to Sun Jan 29 2023 at 06:00 pm

Drama Way | Warsaw

Warsztaty m\u0119skie
Publisher/HostWarsztaty męskie
W stron\u0119 ojca (14 edycja) Warsztat dla m\u0119\u017cczyzn. Warszawa
Advertisement
Dwa dni intensywnej i uważnej pracy nad zmianą. Nad odzyskiwaniem mocy. Czas kontaktu ze swoimi emocjami.
Relacja z ojcem jest bardzo ważna dla mężczyzny. Wpływa na związki, pracę, poczucie sprawczości. Niestety, często brakuje nam dobrych, męskich wzorców. Dlatego gubimy się w życiu. Popełniamy błędy. Nie potrafimy zadbać o siebie samych.
Nazywam się Roman Praszyński, jestem terapeutą i znam to ze swego doświadczenia. Mój ojciec nadużywał alkoholu i stosował przemoc psychiczną. Wiele lat zajęło mi nauczenie się, co to znaczy być mężczyzną, dobrym mężem, ojcem, pracownikiem. Na tej drodze popełniłem sporo błędów. W zbudowaniu siebie pomogła mi terapia i życzliwa obecność innych mężczyzn.
Pod koniec życia ojca zdołaliśmy się do siebie zbliżyć. Pożegnałem go z uczuciem czułości. Dzisiaj zapraszam innych mężczyzn do wspólnej podróży. W stronę ojca. W stronę siebie. Doświadczyłem, że zmiana jest możliwa.
DLA KOGO?
Narzekasz na brak sił życiowych?
Zmagasz się z niskim poczuciem wartości?
Twoje relacje to pole minowe?
Dręczy cię lęk, wstyd, złość?
Szukasz pomysłu i mocy do zmiany życia?
Chcesz czuć więcej radości, poczucia sensu, zadowolenia?
Zapraszam na warsztat.
Pozwól sobie zaopiekować się sobą!
Spotkamy się w kameralnej grupie. W przyjaznej, bezpiecznej atmosferze będziemy opowiadać o sobie i słuchać innych. Bliski kontakt z mężczyznami ma moc przemiany.
Zaproszę Cię do spotkania się z Twoim wewnętrznym obrazem ojca, matki i dziecka. Do odkrycia wewnętrznych sprzymierzeńców. Takie doświadczenie wzmacnia siły życiowe. Wspólnie poszukamy, jak stać się dla siebie samego dobrym opiekunem.
Każdy uczestnik będzie miał możliwość własnej, indywidualnej pracy z terapeutą.
Kształciłem się w nurcie psychologii zorientowanej na proces, ustawień systemowych, systemu wewnętrznej rodziny. Mam doświadczenie rodem z rdzennych kultur.
Prowadzący: Roman Praszyński, terapeuta, trzymający męskie kręgi, literat. Mąż, ojciec trójki dzieci. Ciągnie mnie do lasu. Gdy pytają mnie, co jest najważniejsze w życiu, odpowiadam: „Zaopiekowanie się wszystkimi swoimi zranionymi częściami. Niektórzy nazywają to miłością”.
MOŻLIWE KORZYŚCI
Więcej przyjaźni dla samego siebie. Lepszy kontakt ze swymi emocjami. Energia i pomysły do zmiany swojego życia. Poczucie mocy i sprawczości.
POLECENIA
Jacek Sulej:
„Warsztat "W stronę ojca" zmienił moje patrzenie na siebie. Do tej pory myślałem o sobie jako o kimś gorszym. Słowa mojego starszego rodzeństwa były dla mnie jak wyrocznia, jak latarnia morska wskazująca drogę do szczęścia. Wszystkie ważne decyzje w życiu podejmowałem w oparciu o ich słowa. W trakcie warsztatu odkryłem, że jestem w pełni wartościową osobą, równie inteligentną, jak moje starsze rodzeństwo i mogę podejmować własne decyzje, popełniać własne błędy”.
Ramza Atti:
„Czuję się bardzo uziemiony i osadzony w swojej męskiej energii, w swojej mocy. Dużo pozytywnych zmian się zadziało u mnie na przestrzeni ostatnich tygodni i czuję, że to zasługa również tego warsztatu”.
Wojciech Jary:
To są warsztaty o doświadczaniu. O byciu w prawdziwych relacjach z innymi mężczyznami, o przodkach, o braterstwie, o wsparciu, o odwadze w spojrzeniu wgłąb siebie, o konfrontowaniu się ze swoimi lękami. Przynajmniej tym były dla mnie.
Serdecznie polecam.
Jacek Kryszkiewicz:
„Warsztat z Romanem okazał się szalenie silnym punktem zwrotnym i rozwojowym w moim życiu. To wewnętrzna i jednocześnie grupowa praca, porównywalna do zdobycia szczytu góry.
Dzięki warsztatowi odbudowałem w sobie świadomość własnego potencjału, męskiej siły i fundamentów lidera. Minęło kilka tygodni, a rezultat odczuwalny w życiu zawodowym i prywatnym daje o sobie znać każdego dnia. Jestem szalenie szczęśliwy, że mogłem tak dużo wyciągnąć i dać od siebie podczas tego warsztatu. Peace”.
CZAS
28 stycznia 2023 – sobota – (godz. 10.00 – 19.00) i
29 stycznia 2023 – niedziela – (godz. 10.00 – 17.00)
MIEJSCE
Drama Way
Warszawa, ul. Chocimska 12 m. 4, Górny Mokotów, okolice ul. Puławskiej.
CENA, ZAPISY
Roman Praszyński
[email protected]
Tel. 601 897 817
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Drama Way, ul. Chocimska 12 m. 4,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: