Advertisement
Drodzy artyści i miłośnicy sztuki,przygotowujemy się do VIII Aukcji Dzieł Sztuki!
FINAŁ AUKCJI: 10 maja 2025 r., licytacja w godz. 15:00-18:00
WYSTAWA PRAC AUKCYJNYCH: 14 kwietnia-9 maja 2025 r. (Galeria otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00, w soboty: 10:00-16:00)
Od zarania dziejów człowiek otaczał się pięknymi przedmiotami. Dzieła sztuki kształtują poczucie estetyki i wpływają na jakość naszego życia. Historia handlu nimi jest tak stara jak sama sztuka. Współcześnie prywatni kolekcjonerzy spełniają rolę mecenasów, którymi dawniej byli możni, kościół oraz państwo. Ich rola jest nie do przecenienia. Aukcje dzieł sztuki pozwalają artystom promować się i zarabiać na swojej twórczości. Kupujący mogą zaspokajać swoje potrzeby estetyczne oraz dobrze zainwestować pieniądze. Coraz więcej osób widzi dla sztuki miejsce w swojej przestrzeni domowej i rozumie, że jest to dobra lokata kapitału.
Galeria BWA już po raz ósmy organizuje Aukcję Dzieł Sztuki. Na licytację wystawione zostaną przede wszystkim prace artystów z naszego regionu, z Jeleniej Góry i okolic. Oferujemy Państwu m.in. malarstwo, grafikę, fotografię, rysunek, szkło oraz ceramikę. Wystawiamy dzieła sztuki na każdą kieszeń.
Organizatorzy: Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze, Rotary Club Karpacz-Karkonosze
Środki finansowe uzyskane na Aukcji będą przekazane artystom, marża ze sprzedanych prac będzie przeznaczona na edukację dzieci i młodzieży oraz inne cele statutowe Biura Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze.
Działalność BWA jest finansowana z budżetu Miasta Jeleniej Góry.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Długa 1, 58-500 Jelenia Góra, Poland, ulica Długa 1, 58-500 Jelenia Góra, Polska,Jelenia Góra, Jelenia Gora, Poland