Advertisement
Stichting Veteranen Helmond organiseert op zaterdag 11 oktober de jaarlijkse Veteranendag Helmond 2025 in het Wijkhuis De Geseldonk, Cederhoutstraat 44, Helmond. Alle Helmondse veteranen zijn van harte welkom, samen met partner of introducé.
De middag staat in het teken van kameraadschap, missie-ervaringen en erkenning. Er is ruimte voor ontmoeting, verbinding en uitwisseling met een gezellige nazit en een gratis Indisch buffet.
Dit jaar geven we de Helmondse Veteranendag 2025 een extra dimensie door de aanwezigheid van burgemeester Potters én een inspirerende gastlezing door generaal-majoor Laurijssen, (Director Policy & Capabilities Division of the International Military Staff , NATO’s HQ te Brussel).
Programma
Tenue vrij.
14.30 uur Inloop / ontvangst
15.00 uur Welkomstwoord door de Burgemeester Potters
15.30 uur Gastlezing door Generaal-majoor Richard Laurijssen
16.15 uur Gezellig samenzijn
17.45 uur Indisch buffet: de traditionele Blauwe Hap
19.30 uur Einde programma
Aanmelden vóór 5 oktober.
Aanmelden kan eenvoudig per e-mail via: [email protected]
Graag onder vermelding van:
- Je naam
- Of je met partner/introducé komt
- Eventuele dieetwensen
We hopen op een mooie opkomst en een bijzondere middag met elkaar.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Wijkhuis De Geseldonk, Cederhoutstraat 44, 5706 XC Helmond, Nederland, Helmond, Netherlands