Veinikino #36: English special

Thu Apr 11 2024 at 06:00 pm

Erinevate Tubade Klubi | Tallinn

Erinevate Tubade Klubi
Publisher/HostErinevate Tubade Klubi
Veinikino #36: English special
Advertisement
Esimene täiesti inglise keelne Veinikino! ✨
Kuna Priit on puhkamas siis võttab taas tema koha antropoloog Carlo Cubero, kellega kohtusime ka novembris. Carlo on sellel korral välja valinud filmid, mis toovad meieni Kariibide muusika ja rütmid. ?
Samal ajal on Helenil külas Yalumba veinimaja esindaja, kes tuleb räägib meile nendest veinidest nii mõndagi põnevat ehk nautimisele tulevad Austraalia veinid. ??
_________________
The first Wine cinema completely in English! ✨
Since Priit is on vacation, anthropologist Carlo Cubero will once again take his place. This time Carlo has selected films that bring us the music and rhythms of the Caribbean. ?
At the same time, Helen has a visit from a representative of Yalumba winery, who will tell us many interesting things about these Australian wines.??
__________________
? Veinikino ühendab kaks head asja: me oleme valinud välja viis lühifilmi ning serveerime iga filmi kõrvale spetsiaalselt valitud veinimargi. Sedasi filmile lisanduv lõhna- ja maitseelamus pakub täiuslikku naudingut kõigile meeltele.
? Filmiprogrammi on koostanud animafilmitegija Priit Tender (kes sel korral oma reisidelt naasenud ja taas meiega) ja nende juurde sobivad veinid valib sommeljee Helen Põder.
Filmidel ja veinidel on palju ühist-iga film räägib meile uue loo, mis eristub žanri, meeleolu, visuaali ja lõpplahenduse poolest. Samuti on igal veinil rääkida oma lugu - värvuse, aroomi ja maitsemeelte kaudu. Ning kui sul õnnestub kogeda kummastki üht väärt eksemplari, saad elamuse, mis ei unune.
? Veinikino filme ja veine saab nautida Erinevate Tubade Klubi mõnusas õhkkonnas, kus saal on jaotatud Elutubadeks ja igal toal on oma 47’’ ekraan. Klubi uksed ja baar on avatud alates kella 18.00, Veinikino alustab kell 19.00.
◽️ Veinikino ei ole mõeldud alla 18-aastastele. Klubi töötajatel on õigus küsida vanuse tõendamiseks dokumenti.
◽️ Erinevate Tubade Klubis tuleb kanda kohalikke susse või enda kaasa võetud vahetusjalatseid.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Erinevate Tubade Klubi, Telliskivi 60A1-IV korrus,Tallinn, Estonia

Tickets

Discover more events by tags:

Entertainment in Tallinn

Sharing is Caring: