Veinikino #34: Arm ja draama

Thu Feb 15 2024 at 06:00 pm

Erinevate Tubade Klubi | Tallinn

Erinevate Tubade Klubi
Publisher/HostErinevate Tubade Klubi
Veinikino #34: Arm ja draama
Advertisement
Ekstra romantiline või hoopis draamat täis Valentinipäeva eri! ❤️
? Soojenduseks ka väike tore killuke ajaloost:
Esimene valentinikaart saadeti 15. sajandi alguses, kui noor Orleans’i hertsog lahingus vahistati ja vangikongi heideti. Sealt saatis ta oma naisele Bonnele romantilisi luuletusi, millest 60 on praeguseni säilinud. Ühe luuletuse kaks esimest rida kõlavad: „Olen armastusest haige, mu ülimalt õrn Valentine.”
Valentinikaarte hakati trükkima 17. sajandi lõpus ning saadud kaartide arvu peeti noore daami edukuse ja kauniduse mõõdupuuks.
? Veinikino ühendab kaks head asja: me oleme valinud välja viis lühifilmi ning serveerime iga filmi kõrvale spetsiaalselt valitud veinimargi. Sedasi filmile lisanduv lõhna- ja maitseelamus pakub täiuslikku naudingut kõigile meeltele.
? Filmiprogrammi on koostanud animafilmitegija Priit Tender (kes sel korral oma reisidelt naasenud ja taas meiega) ja nende juurde sobivad veinid valib sommeljee Helen Põder.
Filmidel ja veinidel on palju ühist-iga film räägib meile uue loo, mis eristub žanri, meeleolu, visuaali ja lõpplahenduse poolest. Samuti on igal veinil rääkida oma lugu - värvuse, aroomi ja maitsemeelte kaudu. Ning kui sul õnnestub kogeda kummastki üht väärt eksemplari, saad elamuse, mis ei unune.
? Veinikino filme ja veine saab nautida Erinevate Tubade Klubi mõnusas õhkkonnas, kus saal on jaotatud Elutubadeks ja igal toal on oma 47’’ ekraan. Klubi uksed ja baar on avatud alates kella 18.00, Veinikino alustab kell 19.00.
◽️ Veinikino ei ole mõeldud alla 18-aastastele. Klubi töötajatel on õigus küsida vanuse tõendamiseks dokumenti.
◽️ Erinevate Tubade Klubis tuleb kanda kohalikke susse või enda kaasa võetud vahetusjalatseid.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Erinevate Tubade Klubi, Telliskivi 60A1-IV korrus,Tallinn, Estonia

Tickets

Sharing is Caring: