Ustawienia systemowe w WARSZAWIE

Wed May 25 2022 at 02:00 pm to 08:00 pm

Centrum Terapii Naturalnych "Uzdrowisko" | Warsaw

Cuda niewidy Podlasie
Publisher/HostCuda niewidy Podlasie
Ustawienia systemowe w WARSZAWIE
Advertisement
Zapraszam Cię serdecznie popołudnie z ustawieniami rodzinnymi/systemowymi w WARSZAWIE w środę 25.05. 2022. Zaczynamy o godz.14 kończymy ok 20. Koszt 400 zł. Mała grupa. Miejsce Centrum terapii naturalnych Uzdrowisko, ul. Na Uboczu 22, Warszawa Ursynów.
Przyjedź jeśli czujesz, że coś Cię uwiera, coś nie płynie, gdzieś jest utknięcie, coś jeszcze wymaga uzdrowienia. Przyjedź popracować bezpośrednio ze swoim tematem lub pośrednio czyli służąc innym w tak zwanej reprezentacji. Obie formy pracy są równie transformujące. A może po prostu czujesz, że ustawienia Cię wzywają, że masz przyjechać, choć nie wiesz z czym. To też, jak najbardziej, jest powód by stawić się na Ustawieniach.
Pracujemy z każdym tematem, to może być temat pracy, związków, trudnych relacji z rodziną, dolegliwosci fizycznych, stanów emocjonalnych i inne. Pracujemy z tematami dzieci, poprzez pracę z rodzicem.
Poczuj czy to ma być właśnie ta metoda pracy z rodem, czy to to miejsce i czy ja jestem tą osobą ? dla mnie to bardzo ważne aby potrzeba pracy ze mną wyszła naprawdę od Ciebie.
Zarezerwuj sobie miejsce poprzez wpłatę na konto, Cuda niewidy Dorota Klepacka-Sulima 79 1140 2004 0000 3202 7863 8133 z dopiskiem "Ustawienia systemowe dn ...."
i wyślij mi informację na stronę Cudów lub Messenger, abym miała z Tobą kontakt.
Płatność za nocleg gotówką na miejscu (proszę nie wpłacaj na konto).
Do zobaczenia w Cudach,
Dorota Klepacka-Sulima
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Centrum Terapii Naturalnych "Uzdrowisko", ul. Na Uboczu 22,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: