URODZINOWA DOMÓWKA Food Hallu Stary Browar – świętujemy 1. urodziny! 🎉

Thu, 11 Dec, 2025 at 06:00 pm to Fri, 12 Dec, 2025 at 11:00 pm UTC+01:00

ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznan, Poland | Poznan

Stary Browar
Publisher/HostStary Browar
URODZINOWA DOM\u00d3WKA Food Hallu Stary Browar \u2013 \u015bwi\u0119tujemy 1. urodziny! \ud83c\udf89
Advertisement
Mija dokładnie rok odkąd Food Hall Stary Browar stał się miejscem spotkań, smaków i dobrej energii. Czas to uczcić – i to tak, jak lubimy najbardziej: domówką pełną ludzi, jedzenia i wyjątkowych gości! 🔥
Gospodarzem urodzinowej fety będzie kuchenny mistrz, twórca Pop2Up i dobry duch Food Hallu – Orson Hejnowicz! Podczas Domówki Orson poprowadzi „Rozmowy przy stole, czyli dyskusje nie tylko kulinarne z gośćmi specjalnymi.
Już teraz możemy zdradzić Wam, że odwiedzi nas Gaweł Czajka!
Dziesięć lat temu szykował się do otwarcia swojej sopockiej restauracji Cały Gaweł. Dziś jego przepisy rozgrzewają kuchnie w całej Polsce, inspirując ludzi do gotowania i celebrowania codzienności. „Wspólne jedzenie ma znaczenie” – powtarza Gaweł, zapraszając wszystkich do stołu. Zgadzamy się w 100% i właśnie dlatego nie mogło go zabraknąć na naszej urodzinowej scenie. 💛
Kolejny punktem programu Urodzinowej Domówki będzie rozmowa z Kingą Paruzel finalistką pierwszej edycji MasterChef Polska, ambasadorką marki Lidl i twarzą kanału YouTube Kuchnia Lidla. Od lat promuje zdrowe, pełne smaku gotowanie, specjalizując się w szybkich, sezonowych przepisach. Autorka książek kulinarnych, twórczyni kulinarna. Z powodzeniem łączy pasję do jedzenia z nowoczesnym podejściem do odżywiania.
Urodziny będziemy świętować również, z MYTUJEMY! Jedzeniowym duo z Poznania tworzonym przez Magdę i Mateusza. To wielbiciele dobrego jedzenia, estetycznych fotografii i autentycznych historii. Od ponad 10 lat zachęcają mieszkańców, ale i turystów spoza stolicy Wielkopolski do odkrywania miasta poprzez smak i wszystko, co dookoła stołu – kulturę, relację międzyludzkie & wyjątkowe doświadczenia. Nieoficjalni ambasadorzy Poznania.
Specjalizują się w budowaniu komunikacji smacznych marek z sektora jedzeniowego, ale i lifestyle’u. Prywatnie - dwie zupełnie różne osobowości, wciąż poszukujące balansu pomiędzy życiem prywatnym, a tworzeniem jednego z większych profili jedzeniowych w kraju.
SAVE THE DATE, ale… To dopiero początek – już wkrótce ogłosimy kolejnych gości naszej Domówki.
A dzień wcześniej… Urodzinowe Bingo!
Dwa dni świętowania? Oczywiście! Startujemy 11 grudnia specjalnym Bingo w świątecznym klimacie. Będzie magia, będzie humor, będą nagrody, będzie całe foodhallowe szaleństwo – czyli wszystko to, za co kochacie nasze Bingo. 🎁❄️
Wydarzenie poprowadzi oczywiście nie kto inny jak nasz niezastąpiony host i caller, Orson Hejnowicz!
Przyjdźcie świętować z nami!
To będzie celebracja pełna emocji, smaków, muzyki i ludzi, którzy tworzą Food Hall każdego dnia.
Zapraszamy wspólnie z całą foodhallową załogą, czyli:
🍴 PitaBros
🍴 Silk & Spicy
🍴Maczane
🍴Świt
🍴Zmierzch
🍴SmashUP
🍴Kura Warzyw
🍴Kim Chi Ken
🍴Pop2Up
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznan, Poland, ulica Półwiejska 42, 61-886 Poznań, Polska, Poznan, Poland

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Poznan

SZKO\u0141A XXI WIEKU: Ekran \/ s\u0142uchawki \/ scena \/ konsola - Jak wykorzystywa\u0107 (pop)kultur\u0119 w edukacji?
Thu, 11 Dec at 09:00 am SZKOŁA XXI WIEKU: Ekran / słuchawki / scena / konsola - Jak wykorzystywać (pop)kulturę w edukacji?

ul. Uniwersytetu Poznańskiego 5, 61-614 Poznan, Poland

Digital Emotional Intelligence for Hybrid Teams \u2013 1 Day Session in Pozna\u0144
Thu, 11 Dec at 09:00 am Digital Emotional Intelligence for Hybrid Teams – 1 Day Session in Poznań

For more information on venue address, reach out to "[email protected]"

Dr Emilia Krok: From science beyond borders to understanding the boundaries of cells
Thu, 11 Dec at 11:45 am Dr Emilia Krok: From science beyond borders to understanding the boundaries of cells

Wydział Inżynierii Mechanicznej - Politechnika Poznańska

Co si\u0119 kryje w elfiej czapeczce. Bajka od 3 lat.
Thu, 11 Dec at 05:00 pm Co się kryje w elfiej czapeczce. Bajka od 3 lat.

osiedle Bolesława Chrobrego 107, 60-681 Poznań, Polska

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Deszczy\u0144skim
Thu, 11 Dec at 05:00 pm Spotkanie autorskie z Krzysztofem Deszczyńskim

os. Pod Lipami 108a, ODK „Pod Lipami”, 61-638

Grudniowe spotkanie \u0142\u0105czone - nowotwory ko\u015bci u dzieci
Thu, 11 Dec at 06:30 pm Grudniowe spotkanie łączone - nowotwory kości u dzieci

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera UM w Poznaniu

Zima z #biegiemwlas | \ud83c\udf32\u2744\ufe0f\ud83c\udfcb\ufe0f\u200d\u2642\ufe0f SI\u0141A BIEGOWA vol. 2
Thu, 11 Dec at 06:30 pm Zima z #biegiemwlas | 🌲❄️🏋️‍♂️ SIŁA BIEGOWA vol. 2

Szkoła Podstawowa Nr 71 Im. Janusza Kusocińskiego

(nie) ba\u0144ka AI - czyli pogadanka o kryzysach kapitalizmu
Thu, 11 Dec at 06:30 pm (nie) bańka AI - czyli pogadanka o kryzysach kapitalizmu

Mickiewicza 33, 60-837 Poznan, Poland

Stand Up - Pawe\u0142 Reszela
Thu, 11 Dec at 07:00 pm Stand Up - Paweł Reszela

Restauracja Na Trakcie

MAJOR SPZ | 11.12 POZNA\u0143 SCHRON
Thu, 11 Dec at 07:00 pm MAJOR SPZ | 11.12 POZNAŃ SCHRON

Schron

Poznan is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Poznan Events