Advertisement
Op de Groenmarkt vindt de comeback plaats van Peter Rip en zijn Trio RVS. ’s Werelds kleinste bigband annex showorkest. Slechts drie personen, maar in het bezit van een imposante energie, een tijdloos repertoire en de ervaring van drie gelouterde veteranen. Net als Nat ‘King’ Cole heeft Peter Rip eigenlijk maar drie mensen nodig voor een middag of een avond met een lach en een traan.Het trio ontstond recent en min of meer toevallig bij een jamsession maar ontwikkelt zich sindsdien met een komeetachtige, duizelingwekkende vaart. Daarna volgde echter een pauze van enkele jaren door corona en andere omstandigheden. Maar RVS komt keihard terug, met bovendien een geheel nieuw repertoire.
De minimale bezetting maakt Trio RVS (zo genoemd naar de bandleden: Rip, Smit en de Valk maar ook naar het onverslijtbare RoestVrijStaal) net zo flexibel als de mannen van de bijna gelijknamige, rijdende supermarkt van weleer (‘Léééve de man van de SRV, van je hiep hiep hiep hoeré!’, weet u nog?); de benodigde podiumruimte is bescheiden, opstellen en afbreken gaan in een vloek en een zucht.
Een paar minuten en opeens…. hebt u Las Vegas in uw feestzaal, café, huiskamer, tuin, stadion, u zegt het maar. Dan klinken, honderd procent live vertolkt, de mooiste evergreens uit het repertoire van Frank Sinatra en anderen.
Bezetting;
Peter ‘Mr Las Vegas’ Rip
Peter ‘Dynamite’ Smith, gitaar
Jeroen ‘Groove’ de Valk, contrabas
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Groenmarkt 7, 3811CP Amersfoort, Netherlands, Groenmarkt 7, 3811 CP Amersfoort, Nederland, Amersfoort, Netherlands