
About this Event
----
REGISTREER VOOR HET EVENT EN KRIJG EEN GRATIS KAARTJE VOOR!
----
Op zaterdag 20 september vindt in het kader van de Days of Art&Science het evenement The Age of Deception plaats.
Met: Kim van Sparrentak (Europees Parlement), Marijn Markus (Capgemini), Anna Smulders (Universiteit Leiden), moderator - Roosmarijn van de Velde.
Tijdens deze middag bieden we een podium aan diverse experts om samen in gesprek te gaan over één van de meest urgente thema’s van deze tijd: desinformatie. Hoe beïnvloedt misleiding onze democratie? Wat zijn de gevolgen voor mensenrechten en internationale veiligheid? En belangrijker nog: hoe kunnen we ons hier beter tegen wapenen?
---
Leer meer over Nepniews met het spel BAD NEWS In Bad News kruip je in de huid van een nepnieuwsmaker. Je mag alle schijn van ethiek laten vallen en in plaats daarvan het pad van een echte mediamagnaat zonder geweten volgen. Houd wel een oog op je ‘volgers’ en ‘geloofwaardigheid’ meters. Aan jou de taak om zo veel mogelijk volgers te krijgen terwijl je je geloofwaardigheid steeds naar een hoger niveau tilt. Maar pas op: je verliest als je overduidelijke leugens vertelt of je aanhangers teleurstelt!
Event Venue & Nearby Stays
Pieterskerkplein Leiden (DAYS TOWER), 16 Kloksteeg, Leiden, Netherlands
EUR 0.00