Advertisement
⚠️ UWAGA! BRAK MIEJSC❗️Zapraszamy na kolejną edycję!
🌿 „Terapia manualna traktu głosowego – podejście interdyscyplinarne” to wyjątkowe szkolenie, które opracowywaliśmy przez ponad rok, aby zaproponować nowe, interdyscyplinarne ujęcie tematu. Prowadzący – Patryk Kawczyński - połączy całą swoją wiedzę i dotychczasowe doświadczenia z wielu dziedzin. Wszystko po to, aby każdy z uczestniczących wrócił bogatszy o nowe możliwości i odpowiedzi dla swoich uczniów czy pacjentów.
Patryk Kawczyński przeprowadził w ostatnich latach kilka tysięcy terapii manualnych, które wielu osobom pozwoliły odzyskać głos. Gościł w swoim gabinecie nie tylko osoby z zaburzeniami głosu, ale również wokalistów, którzy chcieli usprawnić swoją emisję głosu. Przez te lata wymarzył sobie unikatowe, autorskie szkolenie.
W marcu nasze zaproszenie na szkolenie przyjęli specjaliści głosu z całej Polski. W ankiecie ewaluacyjnej ocenili szkolenie na 10/10! Teraz mamy przyjemność zaprosić na II edycję szkolenia! Choć zapotrzebowanie na terapię manualną traktu głosowego jest ogromne, to wciąż brakuje dobrze wyszkolonych specjalistów.
Kameralna atmosfera, najwyższy komfort pracy i jakość szkolenia – w tych tematach nigdy nie idziemy na kompromis, dlatego mamy ograniczoną liczbę miejsc! Chcesz mieć pewność, że znajdzie się dla Ciebie miejsce?
⚠️ UWAGA! BRAK MIEJSC❗️
Zapraszamy na kolejną edycję! 👋🏻
najważniejsze informacje o wydarzeniu:
🟢 dla kogo?
Specjaliści zdrowia zajmujący się głosem, w tym m.in.
· trenerzy wokalni/emisji głosu
· rehabilitanci głosu
· logopedzi
· fizjoterapeuci
· foniatrzy/laryngolodzy
🟢 kiedy?
16 i 17 listopada 2024
Sobota 16.11, w godz. 10:00-19:00
Niedziela 17.11, w godz. 9:00-15:00
sobota 16.11
10:00 - 11:30 szkolenie
11:30 - 12:00 przerwa kawowa
12:00 - 13:30 szkolenie
13:30 - 13:45 przerwa kawowa
13:45 - 15:15 szkolenie
15:15 - 16:30 przerwa obiadowa
16:30 - 18:00 szkolenie
18:00 - 18:15 przerwa kawowa
18:15 - 19:00 szkolenie
niedziela 17.11
9:00 – 10:30 szkolenie
10:30 – 10:45 przerwa kawowa
10:45 – 12:15 szkolenie
12:15 – 12:45 przerwa kawowa
12:45 – 15:00 szkolenie
🟢 ramowy program szkolenia:
• wprowadzenie do terapii manualnej
• zasady bezpieczeństwa podczas pracy na twarzy, w jamie ustnej i na szyi
• anatomia prawidłowa i funkcjonalna wybranych struktur traktu głosowego (twarzoczaszka, jama ustna, język, gardło i podniebienie, kość gnykowa, krtań, klatka piersiowa, przepona klatki piersiowej)
• badanie ilościowe i jakościowe omawianych struktur
• techniki terapeutyczne normalizujące napięcie i warunki przestrzenne
• protokoły pracy w wybranych przypadkach (case studies)
• jak bezpiecznie badać i aplikować techniki terapii manualnej w przypadku funkcjonalnych zaburzeń w trakcie głosowym
🟢 gdzie?
Bydgoski Instytut Głosu
Śniadeckich 21/4, 85-011 Bydgoszcz
110m2 komfortowej przestrzeni dla głosu
w kamienicy w centrum miasta
www.bydgoskiinstytutglosu.pl
🟢 koszt?
· 1200,- cena early bird do 15.10.2024
· 1450 zł cena regularna od 16.10.2024
🟢 cena zawiera:
· 2 dni specjalistycznego szkolenia
· 16 godzin dydaktycznych
· wysokiej jakości materiały szkoleniowe
· ćwiczenie w grupach praktycznych
· całodzienne przerwy kawowe - zapewniamy poczęstunek
· certyfikat ukończenia szkolenia
🟢 warunki rezerwacji miejsca:
· wysłanie formularza zgłoszeniowego
· opłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 400zł do 3 dni od dnia otrzymania maila ze szczegółami płatności
🟢 zapisy:
wypełnij formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/3QyfP3jVLe14Fyfu6
🟢 kontakt:
tel. 500347009 – Filip Czarnecki
[email protected]
✨ Patryk Kawczyński - osteopata, fizjoterapeuta, terapeuta manualny, terapeuta czaszkowo-krzyżowy w modelu biodynamicznym, terapeuta CRAFTA. Absolwent Akademii Osteopatii na kierunku „medycyna osteopatyczna” z programem zgodnym z wytycznymi Osteopathic European Academic Network (OSEAN) – naczelnej organizacji nadzorującej jakość szkolenia z zakresu osteopatii w Europie. Absolwent studiów magisterskich Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na kierunku „fizjoterapia”.
Ukończył wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu m.in. rehabilitacji zaburzeń głosu, manualnej terapii krtani – zarówno w nurcie Lesley Mathieson, jak i u samego mistrza Jacoba Liebermana, terapii czaszkowo-krzyżowej, osteopatii w logopedii, kinesiotapingu, tapingu, głowy, szyi i twarzoczaszki, terapii wisceralnej czy szkolenie Craniofacial Therapy Academy.
Od początku swojej kariery szczególnie pasjonowały go sposoby rozwiązywania dysfunkcji w obrębie narządów głowy i szyi, w tym czaszki, krtani, narządu żucia, języka. Doświadczenie w pracy z pacjentami laryngologicznymi i foniatrycznymi zdobył podczas wolontariatu w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy, współpracując z Kliniką Foniatrii i Audiologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy, a także pracując w Szpitalu Uzdrowiskowym w Ciechocinku, gdzie prowadził terapię manualną w trakcie turnusów rehabilitacyjnych w ramach prewencji i terapii zawodowych zaburzeń głosu.
W Bydgoskim Instytucie Głosu dba o krtanie i głosy, prowadząc terapię manualną krtani, konsultacje osteopatyczne i terapię manualną ukierunkowaną na poprawę emisji głosu. Ponadto prowadzi autorskie szkolenia z zakresu terapii manualnej traktu głosowego oraz warsztaty relaksacji głowy, szyi i żuchwy dla osób pracujących głosem. Kilkukrotnie prowadził szkolenia dla Stowarzyszenia Wokalistów MIX.
Prywatnie wegetarianin, który najchętniej spędza czas z dala od miejskiego zgiełku, wędrując leśnymi ścieżkami w towarzystwie swoich dwóch psów. Tam czuje się najlepiej, dlatego w pracy stara się korzystać z tego połączenia i pracować zgodnie z modelem biodynamicznym. W wolnym czasie uczy się śpiewu rozrywkowego, co dodaje mu kolejnych perspektyw - sposobów rozumienia i czucia głosu.
"Z góry dziękujemy za przyjęcie zaproszenia na II edycję naszego szkolenia! Nie możemy się już doczekać tego spotkania! Dla Waszego komfortu zaplanowaliśmy dużo przerw - będzie zatem czas na inspirujące rozmowy o głosie. Spotkanie będzie nie tylko możliwością zdobycia nowych narzędzi pracy z głosem, ale także okazją do wymiany doświadczeń. Jesienna aura z pewnością będzie sprzyjać rozwojowi i pozwoli zauroczyć się miastem nad Brdą."
Serdecznie pozdrawiamy,
Team Instytutu
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Bydgoski Instytut Głosu, ulica Jana i Jędrzeja Śniadeckich 19, 85-011 Bydgoszcz, Polska,Bydgoszcz, Poland