Targi Małych Wydawców - Pogłos, Warszawa

Sun Dec 12 2021 at 12:00 pm to 04:00 pm

Pogłos | Warsaw

Targi Ma\u0142ych Wydawc\u00f3w
Publisher/HostTargi Małych Wydawców
Targi Ma\u0142ych Wydawc\u00f3w - Pog\u0142os, Warszawa
Advertisement
W grudniu, jak to w grudniu, kupujemy zawsze więcej płyt, niż w ciągu roku, wiadomo: prezenty dla bliskich i dla siebie.
Grudzień to też czas podsumowań całorocznych - warto sprawdzić, co się przeoczyło w ciągu roku, jakie płyty warto jeszcze przygarnąć.
Idealnym miejscem do tego są oczywiście grudniowe Targi Małych Wydawców, tradycyjnie w grudniu będzie dużo więcej stoisk, niż zazwyczaj.
Tradycyjnie znajdziecie płyty, kasety i inne nośniki, których na próżno szukać nawet w "dobrych sklepach muzycznych". Kupicie je bezpośrednio od wydawców, możecie dowiedzieć się o najbliższych planach wydawniczych, przybić piątkę, wspólnie podenerwować się powszechnymi opóźnieniami premier (szczególnie na winylach) i pewnie zrobić jeszcze 10 innych rzeczy.
Co bardzo ważne, na Targach będą także przedstawiciele Chlebem i Solą, jednej z wielu organizacji, które pomagają uchodźcom zarówno w straszliwej sytuacji na granicy jak i we wszelkich aspektach ich życia w naszym kraju. To ważna i trudna działalność, niestety wymaga także nakładów finansowych. Liczymy na Waszą hojność i wypełnienie ich puszki gotówką.
Z uwagi na dużą liczbę stoisk, wygodę i bezpieczeństwo kupujących wydawcy staną ze swymi stołami zarówno na dolnej jak i górnej sali, zachowując przy tym odpowiednie odległości.
Wstęp wolny.
Alfabetyczna, wstępna jeszcze lista Wydawców:
Antena Krzyku
Bad Look Records
Boanerges Diy
Bocian Records
Don't Sit On My Vinyl
Endless Happiness
Gusstaff Records
Heavy Medication Records
Jvdasz Iskariota Rec.
K*ll Your Parents
Mondoj
Noise Magazine
Opus Elefantum Collective
Peleton Records
Requiem Records
Saamleng
Sklep z Offem / Fundacja DLA KONTRASTU
...
Wydawcy zainteresowaniu udziałem w Targach proszeni są o kontakt mejlowy: [email protected]
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Pogłos, Burakowska 12, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: