Targi Franczyza 2022 - wybierz biznes dla siebie

Thu Oct 20 2022 at 10:00 am to 05:00 pm

Pałac Kultury i Nauki Warszawa | Warsaw

Franchising.pl
Publisher/HostFranchising.pl
Targi Franczyza 2022 - wybierz biznes dla siebie
Advertisement
Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki to 3 dni spotkań biznesowych, 150 konceptów franczyzowych i kilka tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką.
Przed nami 20 edycja Targów Franczyza. To największe wydarzenie na rynku franczyz w Europie Środkowej. W związku z 20. rocznicą planowany jest rozbudowany program warsztatów na Forum Własnego Biznesu, a Polska Organizacja Franczyzodawców oraz Stowarzyszenie Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców przyznają z tej okazji nagrody dla najaktywniejszych franczyzobiorców. Partnerem Strategicznym Targów Franczyza 2022 roku już po raz trzeci jest sieć sklepów spożywczych Żabka.
#FranczyzadoPałacu
Swój pomysł na firmę zaprezentują przedstawiciele znanych marek franczyzowych z kraju i zagranicy, aktywnie szukający franczyzobiorców. Goście targów będą mieli do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż. Największe w Europie Środkowej Targi Franczyzy odbywają się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury zajmując wszystkie sale na parterze.
Całe środowisko franczyzowe spotka się 20-22 października w centrum Warszawy. Przez trzy dni przedsiębiorcy przeprowadzą dziesiątki rozmów, na podstawie których zdecydują o wyborze najlepszego partnera do współpracy.
Nie może zabraknąć również Ciebie!
Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. I do zobaczenia w Pałacu!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Pałac Kultury i Nauki Warszawa, Plac Defilad 1,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Business in Warsaw

Sharing is Caring: