Sztuka zmysłów rozszerzonych

Sat Nov 26 2022 at 06:00 pm

PJATK | Warsaw

PJATK
Publisher/HostPJATK
Sztuka zmys\u0142\u00f3w rozszerzonych
Advertisement
Po dłuższej przerwie wreszcie możemy Was zaprosić do ponownego spotkania i dyskusji na tematy związane z nowymi technologiami, człowiekiem i transhumanizmem.
Na spotkaniu chcielibyśmy porozmawiać z Wami o sztuce trans/post ludzkiej. Jaka sztukę tworzyłby człowiek gdy mógł widzieć promieniowanie uv podobnie do krukowatych? Co gdyby dysponował zmysłem echolokacji podobnym do nietoperzego?
Nie chcemy poprzestać na suchej dyskusji dlatego wraz z wykładowcami wydziałów Robotyki i Nowych Mediów PJATK zaprosimy Was do współpracy przy technologiczno-artystycznym projekcie rozciągającym się na przyszły rok który będzie się na te pytania starał zaproponować odpowiedź a który zwieńczony zostanie wernisażem sztuki transludzkiej tworzonej z użyciem opracowanych na przestrzeni projektu technologii augumented reality.
Oczywiście będzie to również okazja do spotkania się z nami, porozmawiania i nawiązania współprac, nasze środowisko jest zróżnicowane od filozofów i prawników, przez lekarzy i biotechnologów, do artystów, kognitywistów, politechników i fascynatów tematu - na pewno się nie wynudzicie;)
Klasycznie po spotkaniu planujemy networkingowe after party więc zarezerwujcie dla nas resztę wieczoru
Do zobaczenia!
Mateusz Łukasiak
PSTH
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

PJATK, ul. Koszykowa 86,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Parties in WarsawEntertainment in Warsaw

Sharing is Caring: