Advertisement
Hvordan lager man teater som både kjennes som en reisedagbok og en kveld på pub?💫Til høstens siste Suppekjøkken får vi besøk av den anerkjente kunstnerduoen Kristinsdottir/Willyson. De er kjent for forestillinger som er både eksperimentelle, såre og fulle av humor – med små mennesker og store spørsmål i sentrum 🧿
Denne gangen kommer de for å dele tankene bak Safariland, en forestilling i pub-format som blander reiseskildringer, personlige erfaringer og teatralsk lekenhet. Hvordan er det å sette eget liv på scenen? Og hva skjer når varme, sårbarhet og satire møtes?
🥨 Vi serverer som alltid deilig, hjemmelaget suppe fra vår suppekokk Hilde Stålkjær Osen (Lamomat), og inviterer til en uformell prat hvor du kan lytte, spørre – eller bare nyte.
Kom som du er og ta en kunstpause i lunsjen. Vi gleder oss til å se deg! 🫂
🌶️ Gratis inngang og gratis suppe
📍 @rosendalkafe
🫶 @kristinsdottirwillyson
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Innherredsveien 73, 7068 Trondheim, Norway, Innherredsveien 73, 7068 Trondheim, Norge, Trondheim, Norway