STREFA JELENIA: TUZZA

Fri Jul 15 2022 at 06:00 pm to Sat Jul 16 2022 at 03:00 am

Strefa Jelenia | Warsaw

TUZZA
Publisher/HostTUZZA
STREFA JELENIA: TUZZA
Advertisement
Strefa Jelenia rozgrzeje się niczym piec do pizzy, a Wy poczujecie co to znaczy la dolce vita, bo na scenę wbija Tuzza!
Benito i Ricci, którzy skrywają się pod nazwą Tuzza to stołeczni przedstawiciele południowego stylu życia w polskiej rzeczywistości. Chłopaków z Tuzzy trudno jest pomylić z jakimkolwiek innym składem. Ich erudycja przykrywana warstwami dystansu, neo-italianizmów i toczonej z gracją beki sprawia, że ich muzyczne popisy wchodzą lepiej niż włoska kuchnia. Duet potrząsnął polską rap scenę w 2017 r., kiedy dorzucił do internetowego kotła swój debiutancki kawałek “Włoska robota”. Tak zaczęła się historia, która z sukcesem trwa do dziś. Pierwszy album chłopaków, czyli “Fino alla Fine” dość szybko sprawił, że uwaga branży skierowała się w stronę oryginalnych raperów. Ich niecodzienne podejście do robienia muzyki, ze słyszalnym naciskiem na brzmienie bitów i wokalu, było powiewem świeżości w zagęszczonym od podobnych do siebie trapowych albumów. Mocną pozycję składu tylko umocniła płyta “Giardino” z 2020 roku, a nagrane razem z Taco Hemingwayem “Haute couture” stało się potwierdzeniem, że trzymająca się z dala od mainstreamu Tuzza nie będzie w stanie długo się przed nim bronić. Fanów wyczekujących kolejnych ruchów, Tuzza nagrodziła niedawno ostatnim albumem “Forza”. Jego odbiór po raz kolejny upewnił nas, że ten duet jeszcze nie raz zaskoczy. Czy tak będzie i na koncercie w Strefie Jelenia? Tego jesteśmy bardziej niż pewni! Ciao!
?????????? ??? ??Ó? ??+
Details:
Adres - Wał Miedzeszyński 379, 03-980 Warszawa
18:00 - otwarcie bram
20:00 - KONCERT
22:00 - 03:00 - AFTERPARTY: ????? ????? ???????? (WEJŚCIE FREE);
Wstęp - 39 PLN / bilety wymienicie na zmrożonego shota przy Jäger Barze
Bilety i karnety - https://goingapp.pl/strefajelenia
***
Strefa Jelenia to powrót najlepszej rapowej rozrywki w Warszawie: mocny koncertowy line-up, imprezy z DJ-ami, kreatywne warsztaty DIY, strefa chillu, food-trucki i niespodzianki od Jelenia. Otwieramy już 11 czerwca i działamy do 20 sierpnia!
Miejscówka działa w piątki i soboty. Startujemy zawsze od 18:00, od 22:00 wstęp jest ZA FREE, a od 22:30 czeka na Was Jäger Hour! Wbijajcie do Strefy, której gospodarzem jest Jeleń i razem z nim twórzcie wspomnienia! #StrefaJelenia2022

Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Strefa Jelenia, Wał Miedzeszyński 379,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: