STREFA JELENIA: JANUSZ WALCZUK

Fri Jun 24 2022 at 06:00 pm to Sat Jun 25 2022 at 03:00 am

Strefa Jelenia | Warsaw

Strefa Jelenia
Publisher/HostStrefa Jelenia
STREFA JELENIA: JANUSZ WALCZUK
Advertisement
Czas na gościa, który szybko stał się jednym ważniejszych głosów młodego pokolenia rap-artystów! W piątek, 24 czerwca, na Strefie Jelenia posłuchacie Janusza Walczuka.
Janusz Walczuk to wschodząca gwiazda polskiego rapu i samozwańczy “Nowy Idol”. Tak właśnie nazywa się ostatnia trasa koncertowa artysty, który szturmem podbił serwisy streamingowe. Szczery, wszechstronny i kreatywny raper dziś znany jest z takich hitów jak m.in.: "Ekstremalne sporty", "Offside", czy właśnie "Janusz Walczuk". Jego teksty - trafne, prawdziwe, uniwersalne i inspirowane dorastaniem wśród żoliborskich bloków - szybko zrobiły z niego rapera, chętnie słuchanego przez młodych Warszawiaków.
Kariera Walczuka rozpoczęła się od pracy w charakterze realizatora w studio nagraniowym. Nieprzypadkowo zwraca więc szczególną uwagę na brzmienie, co doskonale czuć na koncertach. W 2021 roku, twórca podpisał kontrakt z SBM Label, z którą związany jest do dziś. Jego działania z SBM można było zauważyć i usłyszeć już o wiele wcześniej - jeszcze w 2020 roku pojawił się w projekcie "Hotel Maffija" i choć zaczął w trudnych, czasach, nie przeszkodziło mu to w rozpędzeniu swojej muzycznej kariery. Debiutancki album zatytułowany po prostu “Janusz Walczuk” wydał w kwietniu 2021. Od tego czasu cieszy się rosnącą grupą słuchaczy.
?????????? ??? ??Ó? ??+
Details:
Adres - Wał Miedzeszyński 379, 03-980 Warszawa
18:00 - otwarcie bram
20:00 - KONCERT
22:00 - 03:00 - na AFTERPARTY zagrają ????? ? ???: ?????, ????????? ?????, ??????? (WEJŚCIE FREE);
Wstęp - 39 PLN / bilety wymienicie na zmrożonego shota przy Jäger Barze
Bilety i karnety - https://goingapp.pl/strefajelenia

***
Strefa Jelenia to powrót najlepszej rapowej rozrywki w Warszawie: mocny koncertowy line-up, imprezy z DJ-ami, kreatywne warsztaty DIY, strefa chillu, food-trucki i niespodzianki od Jelenia. Otwieramy już 11 czerwca i działamy do 20 sierpnia!

Miejscówka działa w piątki i soboty. Startujemy zawsze od 18:00, od 22:00 wstęp jest ZA FREE, a od 22:30 czeka na Was Jäger Hour! Wbijajcie do Strefy, której gospodarzem jest Jeleń i razem z nim twórzcie wspomnienia! #StrefaJelenia2022
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Strefa Jelenia, Wał Miedzeszyński 379,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: