STREFA JELENIA: DONGURALESKO

Fri Aug 05 2022 at 06:00 pm to Sat Aug 06 2022 at 03:00 am

Strefa Jelenia | Warsaw

Strefa Jelenia
Publisher/HostStrefa Jelenia
STREFA JELENIA: DONGURALESKO
Advertisement
Strefa Jelenia to spojrzenie na polską rap scenę oczami zarówno młodych słuchaczy, jak i tych, którzy śledzą ją niemal od początku. Pierwszy koncert sierpnia w Strefie Jelenia będzie kolejną gratką dla koneserów. Na scenie pojawi się donGURALesko!
DJ Dziadzior, Osieroconych Płyt Selektor, Giovani Dziadzia, DGE, czy po prostu Gural - człowiek wielu imion i autor niejednego sukcesu: donGURALesko. Twórca albumów, które na zawsze wpisały się w kanon klasyki polskiego rapu i jednocześnie jedna z jego najbarwniejszych postaci. Trwający do dziś związek Gurala z muzyką rozpoczął się w legendarnych składach. Współtworzony z Kaczorem – Killaz Group oraz utworzony z Waldemarem Kastą – K.A.S.T.A. SQUAD. Swoją solową karierę Gural rozpoczął jeszcze w 2002 roku wydając „Opowieści z betonowego lasu”. I do dziś samodzielnych, ale różnorodnych albumów stworzył już siedem. Do tego liczne mikstejpy i niezliczone gościnne zwrotki u śmietanki polskiej sceny. Charakteryzuje go naturalny luz, chropowaty styl i wszechstronność w klejeniu rymów. Jego wyjątkowa solowa płyta „Magnum Ignotum (Preludium)” zaskoczyła wielu i w wielkim, choć nienachalnym, stylu nawiązywała do literatury, malarstwa, rzeźby, udowadniając, że donGURALesko ma jeszcze wiele do powiedzenia. Co usłyszymy ze sceny 5 sierpnia? Przekonajcie się sami!
?????????? ??? ??Ó? ??+
Details:
Adres - Wał Miedzeszyński 379, 03-980 Warszawa
18:00 - otwarcie bram
20:00 - KONCERT
22:00 - 03:00 - na AFTERPARTY zagrają: ????????? ?????, ????? (WEJŚCIE FREE);
Wstęp - 39 PLN / bilety wymienicie na zmrożonego shota przy Jäger Barze
Bilety i karnety - https://goingapp.pl/strefajelenia
***
Strefa Jelenia to powrót najlepszej rapowej rozrywki w Warszawie: mocny koncertowy line-up, imprezy z DJ-ami, kreatywne warsztaty DIY, strefa chillu, food-trucki i niespodzianki od Jelenia. Otwieramy już 11 czerwca i działamy do 20 sierpnia!
Miejscówka działa w piątki i soboty. Startujemy zawsze od 18:00, od 22:00 wstęp jest ZA FREE, a od 22:30 czeka na Was Jäger Hour! Wbijajcie do Strefy, której gospodarzem jest Jeleń i razem z nim twórzcie wspomnienia! #StrefaJelenia2022
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Strefa Jelenia, Wał Miedzeszyński 379,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: