Advertisement
GRATIS // BeursschouwburgOp 10 december bundelen we de krachten met La Müse, een reizend collectief dat huiskamerevents organiseert en daarvoor muzikanten, beeldend kunstenaars, schrijvers en theatermakers samenbrengt. In Beursschouwburg nodigt het Ravekoor en ALIGAGA uit, die bovendien voor het eerst samen op een podium staan.
Ravekoor groeide vanuit haar repetitiekerk op het Sint-Gillisvoorplein uit tot een wijdverspreid fenomeen dat klassiek en hedendaags repertoire mixt en zelfs festivalpublieken uit zijn dak doet gaan.
Aligaga dan weer is een Brusselse jazz act die ruim tien jaar geleden ontstond in een Maastrichts appartement. Een gerodeerde live band die leunt op energieke ritmes, improvisatie en bakken goesting.
Hoe het Ravekoor en ALIGAGA samen klinken? Ontdek je in Beursschouwburg!
__________
Apero'Omer >>
De concerten beginnen om 20u30.
Maar op onze 15de verjaardag trakteren we dankzij partner Omer ook op 50 gratis Omers! Deze kan je krijgen aan de bar vanaf 19u30u. Heb je grote dorst? Kom dan zeker op tijd - first come first served ;)
__________
Alle Stoemp!-concerten zijn gratis toegankelijk.
Alle info kan je vinden op www.stoemplive.be. Stoemp is een initiatief van VI.BE, het steunpunt voor artiesten en muzieksector in Vlaanderen en Brussel, met dank aan Vlaanderen, Lotto, PRG en Omer.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Beursschouwburg, Auguste Ortsstraat 22, 1000 Brussel, België, Brussels, Belgium
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











