Advertisement
Zapraszamy 31 marca 2025 o godz. 17.30 do sali widowiskowej Centrum Kultury na spektakl pt. ” Lola” Kiedy marzenia stają w drzwiachDLACZEGO NIE NALEŻY KUPOWAĆ BILETU NA „LOLĘ”:
Jeśli oczekujesz banalnej komedyjki lub pustej farsy, w której zza jednych drzwi wyskakuje „Dżejn” a zza drugich „Dik” – nie kupuj biletu na „Lolę”, bo tu nie wyskoczą. Jeśli zanosisz się ze śmiechu, gdy umięśniony aktor pokaże nagi tors, zdejmie gatki i zatańczy z kolegami, pokaże tyłek albo przebierze się za kobietę – nie kupuj biletu na „Lolę”, bo my nie zajmujemy się ludzką anatomią, komedia zaś, z definicji, ma być krzywym zwierciadłem rzeczywistości a nie jej karykaturą.
DLACZEGO WARTO KUPIĆ BILET NA „LOLĘ”:
Jeśli jesteś kobietą, która zna swoją wartość – kup bilet mężowi i pokaż mu jego miejsce na drabinie ewolucji. Jeśli jesteś mężczyzną, który w spodniach nosi to, co facet nosić powinien – kup bilet żonie, a unikniesz małżeńskich nieporozumień. Wpadnijcie razem zobaczyć znakomitą komedię o seksualnych pragnieniach, dewiacjach, ludzkiej moralności i jej granicach.„Lola” to emocjonalna bomba, która wybucha na scenie, pokazująca prawdziwą siłę obu płci w walce o władzę nad światem. To komedia mocna i odważna, chwilami brutalna. A wszystko podane w mistrzowskim, komediowym stylu, którego dialog nie ma sobie równych. Ostrzegamy: spektakl dla widzów wyjątkowo dorosłych i odważnych oraz znających język ulicy…
A MOGLIBYŚMY NAPISAĆ TAK:
W domu pewnego małżeństwa pojawia się silikonowa, realistyczna lalka miłości. Wygląda jak senne marzenie prawie każdego mężczyzny: piersi przypominają potężne balony, pupa jest rozmiaru dwóch dojrzałych arbuzów, a uda takie, że gdy cię nimi przywali, to ani to zepchnąć ani się wyczołgać. Zjawia się też doświadczona pracownica agencji towarzyskiej, oraz starszy pan, playboy i kobieciarz. Co z tego wyniknie? Wpadnij, zobacz.
występują: Robert Gonera, Włodzimierz Matuszak, Joanna Majstrak, Stanisław Banasiuk, Anna Powierza, Jakub Kucner, Jarosław Gruda i Marek Molak.
Autor i reżyser: Marek Rębacz – autor wielu teatralnych przebojów: Dwie morgi utrapienia czyli zróbmy sobie wnuka, Atrakcyjny pozna panią, Wieruszka, Ciemno, Miki, Jaskiniowcy, Żegnaj Kochanie, Basia sama w domu i inne, Diabli mnie biorą, Płeć Przeciwna i innych.
Bilety dostępne w kasie kina Ośrodka Kultury oraz na stronie internetowej: https://centrumkultury.bilety24.pl/kup-bilety/?id=695602#total
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Spółdzielcza 9, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Poland, ulica Spółdzielcza 9, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska,Grodzisk Mazowiecki, Milanowek, Poland
Tickets