Advertisement
SOLIS TUVĀK SEVLielās intereses un dalībnieku atsauksmju dēļ, novembrī atkārtojam semināru “SOLIS TUVĀK SEV”.
Galvenās tēmas:
IEGŪTĀS UN NEIEGŪTĀS PIEREDZES SEKAS UN TO APZINĀŠANA.
AGRĪNĀS BĒRNĪBAS TRAUMU NEIRO-PSIHO-BIOLOĢISKIE PAMATI, ieskats teorijā un praksē.
Ilsgtoša AGRĪNA STRESA IETEKME uz SMADZENĒM – kompleksais posttraumatiskais stresa sindroms ( KPTSS).
Praktiskās neirobioloģijas skola sadarbībā ar neiroloģi Sandru Vestermani aicina Tevi uz semināru "SOLIS TUVĀK SEV", kas notiks no 22. līdz 23 novembrim 2024 .gadā , Rīgā.
22.11..2024 no 12.00-20.00
23.11.2024 no 12.00-20.00
Semināra mērķis ir sniegt ieskatu par agrīnā bērnībā saņemtās un nesaņemtās pieredzes neirobioloģiski pamatotu ietekmi uz smadzeņu attīstību un šīs attīstības sekām pieaugušā vecumā, kā arī sniegt ieskatu psiholoģiskās un uz ķermeni orientētās praktiskās metodēs dzīves kvalitātes uzlabošanai.
Mērķauditorija :
• Visi, neatkarīgi no profesijas, kas jau ir uzsākuši ceļu sevis iepazīšanā paši saviem spēkiem vai ar psihologa/psihoterapeita vai cita speciālista atbalstu;
• Tie, kuriem interesē neirobioloģija un izpratne par ilgstoša agrīna traumatiska stresa ietekmi uz smadzenēm un tā izpausmēm pieaugušā vecumā;
• Tie, kuri vēlas labāk sajust un saprast sevi un citus;
• Tie, kuri vērsti uz pašattīstību;
Seminārā būs: Dr.S.Vestermanes lekcijas, kurās tiks skaidrota agrīnās bērnības pieredzes ietekme uz smadzeņu attīstību un psihisko un somatisko veselību, ar īpašu akcentu uz to periodu, par kuru mums nav apzinātu atmiņu. Par hroniska stresa ietekmi uz augošām smadzenēm, par stresa reakciju veidiem un aizsardzības mehānismiem, kā arī par neirobioloģiski pamatotu pieeju agrīnās bērnības traumas (KPTSS) terapijas iespējām.
Praktiskās mūzikas un biodanzas nodarbības, kā arī psiholoģiskās metodes dzīves kvalitātes uzlabošanai. Šī nometne ir lieliska iespēja ceļā uz pašapziņas un personības attīstību. Pievienojies, lai iegūtu jaunas zināšanas un pieredzi! 🌟
Lektori:
Dr. Sandra Vestermane – ārste neiroloģe un kognitīvo neirozinātņu maģistre (AON, Vācija). Absolvējusi Latvijas Medicīnas Akadēmijas (Rīgas Stradiņa universitāte) medicīnas fakultāti, rezidentūru neiroloģijā Latvijas Universitātes Pēcdiploma izglītības fakultātē, atkārtoti stažējusies neiroloģijā dažādās Vācijas klīnikās. Praktizējoša bio/neurofeedback metodes trenere. Neiopsihoanalīzes asociācijas ( NPSA) un neiropsihofarmakoloģijas ( ECNP) asociācijas biedre.
Dzintra Zariņa - Mg.sc.sal., resertificēta mūzikas terapeite, sertificēta psihoorganiskās analīzes (POA) psihoterapijas speciāliste, vibroakustiskās terapijas (VAT) praktizētāja, sertificēta supervizore. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti. Maģistra grāds veselības aprūpē. Ir pieredze vadot profesionālās izaugsmes grupas RSU un lasot lekcijas mūzikas terapijā LU PSK. Strādā ar pieaugušajiem ar dažādām psihoemocionālām grūtībām Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā Veldre un privātpraksē. Galvenie darbības virzieni psihodinamiski orientēta mūzikas terapija, POA psihoterapija un uz ķermeni orientēta skaņu vibrāciju terapija (VAT). Interese par preverbālā attīstības posma traumu ietekmi uz personību, un mūzikas un skaņas iespējām to dziedināšanā.
Jurita Smiltiņa - Mg.Psych., sertificēta konsultatīvā psiholoģe, psihologs - pārraugs, specializācija sporta psiholoģijā, sertificēta smilšu spēles terapijas praktizētāja, sertifikāts psihodinamiskajā psihoterapijā, kognitīvi biheiviorālās terapijas (KBT) speciāliste apmācībā, LU vieslektore. Pastāvīga pieredze lekciju un semināru vadīšanā dažādām auditorijām par aktuālā tēmām psiholoģijā. Strādā privātpraksē kopš 2000.gada.
Ilze Ušacka, Mg.Psych., sertificēta Darba un organizāciju psiholoģe, sertificēta Biodanza skolotāja (IBF diploms - International Biodanza Federation), papildus apgūta Klīniskā Biodanza; Biodanza bērniem un jauniešiem, motivējošās intervēšanas trenere (apgūta pie Norvēģu kolēģiem). Ir pieredze lekciju, semināru ( tēmas - krīzes intervence, labbūtība, saskarsme, vardarbība utt.) , atbalsta un izaugsmes grupu vadīšanā. Ilgus gadus strādājusi Tieslietu ministrijas struktūrvienībā (IeVP). Vieslektore RSU, privātpraksē strādā kā konsultatīvais psihologs. Sadarbojas ar centru “Dardedze”, vada vecāku apmācību programmu “Bērna emocionālā audzināšana”. Smilšu spēles terapijas metodes, psihoorganiskās analīzes (POA) un sistēmiskās ģimenes psihoterapijas speciāliste apmācībā.
Semināra vieta: Visbijas prospekts 33 , Mežaparks, Rīga
Plašāka informācija , detalizēta programma tiks nosūtīta uz epastu, rakstot uz [email protected]
Vietu skaits ierobežots !
Norises laiks:
22.11.2024 no 12.00-20.00
23.11..2024 no 12.00-20.00
Kopējā dalības maksa: 235,00 Euro, piesakoties līdz 31. oktobrim.
Piesakoties pēc 1. novembra dalības maksa 275 Euro.
Semināra cenā iekļauta ēdināšana - uzkodas , tēja, kafija, pusdienas.
Pieteikšanās anketa:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdq51iDhwZ8sWZDTAt8Uecj77Pv304nAcL24gZBNZuCOWn-XQ/viewform?usp=sf_link
[email protected]
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Visbijas prospekts 33, Rīga, LV-1014, Latvija, Visbijas prospekts 33, Rīga, LV-1014, Latvija,Riga, Latvia