Solatorium w brzmieniu mis i gongów

Thu Feb 03 2022 at 07:30 pm to 09:00 pm

Solatorium | Warsaw

Solatorium w brzmieniu mis i gong\u00f3w
Advertisement
Zapraszamy do Solatorium na Jazdowie, by w kąpieli dźwiękowej w brzmieniu mis i gongów oczyścić emocje, doświadczenie i energię, uwolnić blokady na wszystkich poziomach, wyregulować pracę systemów organizmu i zsynchronizować przepływ, ponownie otworzyć intuicję, kreatywność i jasność postrzegania.
Półtoragodzinna sesja dźwiękowa, gdy komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, pozwala doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.
Sesja będzie przeznaczona dla każdego, kto odczuje potrzebę zatrzymania i przygotowania się do czasu zmiany – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.
Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobre nawodnienie, zarówno wcześniej, jak i później, ewentualnie wziąć ze sobą wodę, zapewnić sobie komfort poprzez wzięcie maty, materacyka lub kocyka, śpiworka, dodatkowych skarpetek, przykrycia, przyniesienie swojej poduszki, założenie wygodnego niekrępującego ubrania odpowiednio do temperatury.

Warto wyrazić chęć udziału pod numerem telefonu 691 440 903 lub adresem e-mail [email protected]
Wymiana przez zasilenie słoiczka: 30-50 zl
Blik też będzie ok ;)
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Solatorium, Jazdów 3/9, 00-467 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: