Slow weekend & warsztat ceramiczny & praktyka jogi

Sat Nov 27 2021 at 01:30 pm to 06:00 pm

Stare Bielany metro station | Warsaw

Slow living poland
Publisher/HostSlow living poland
Slow weekend & warsztat ceramiczny & praktyka jogi
Advertisement
Ten rok był niezwykle owocny, zanim sama wrzucę tryb slow - spotkajmy się po raz ostatni w tym sezonie, na jednodniową slow sielankę.
Zapraszam Was na połączenie (moim zdaniem) - idealne. Ceramika, praktyka jogi połączona z oddechem, w cudownej i niezwykle klimatycznej przestrzeni na Starych Bielanach.
Rezerwujcie 27.11 (sobota) i spędźmy wspólnie ten dzień. Będzie tak jak lubimy najbardziej - bez napinki, bez pośpiechu, a do tego z wielką czułością, pysznym jedzeniem i fajnymi warsztatami!
Szczegółowy plan slow spotkania:
13:30 – 14:30 praktyka jogi & oddech z Marią Prokop
14:45 – 15:30 wspólny lunch (gotuje niezastąpiona Monika z Las Relaks)
15:30 - 17:30 warsztat ceramiczny z Zuzą & Ewą (Paiti Holistic Store)
*Plan spotkania może ulec jeszcze delikatnym zmianom
Warsztaty ceramiczne poprowadzone przez Zuzę i Ewę z PAITITI HOLISTIC STORE skupią się na symbolicznym zamknięciu starego roku i przekierowaniu energii na nowy, nadchodzący czas. Zamkniemy na poziomie energetycznym rozdziały naszego życia, które chcemy mieć za sobą a otworzymy się na nowe, pozytywne doświadczenia. Podczas zajęć napijemy się wspólnie ceremonialnego kakao które otworzy naszą przestrzeń kreacji i pozwoli lepiej wsłuchać się w siebie. Dziewczyny zapoznają was z podstawowymi technikami formowania gliny po czym stworzycie swoje autorskie naczynia, na które przelejecie swoje intencje. Oprócz efektu liczy się przede wszystkim sam proces tworzenia, który pozwala nam bardziej zrozumieć siebie na poziomie pierwotnym. Jest to forma medytacji, dzięki której odcinamy się od zbędnych emocji i blokad energetycznych. Wasze przedmioty zostaną później wypalone i otrzymacie je jeszcze w tym roku. Za każdym razem kiedy będziecie ich używać, lub na nie patrzeć będą wam przypominały o waszych intencjach, myślach lub postanowieniach które zostały w nich zakodowane. Każdy uczestnik warsztatów dostanie na koniec zajęć mini zestaw upominkowy paititi, który umożliwi pozostanie w lepszym kontakcie ze sobą samym.
Będąc bliżej ziemi, jesteś bliżej siebie!
PAITITI HOLISTIC STORE to miejsce, w którym powstają przedmioty wprowadzające do przestrzeni spokój i harmonię. Autorska ceramika inspirowana jest wierzeniami i kulturami z różnych zakątków świata, a w szczególności kulturą inkaską. Charakteryzuje ją surowa, prosta forma, naturalna paletą barw a jej energia łączy się z pozostałymi, holistycznymi produktami tworząc jedność. Paititi wspólpracuje bezpośrednio z lokalnymi społecznościami z Ekwadoru których zrównoważone podejście do uprawy i pozyskiwania surowców sprzyja zachowaniu różnorodności biologicznej jak również zachowaniu zasobów naturalnych.
Miękką i regeneracyjną praktykę jogi połączoną z oddechem, a także z dużym focusem na rozluźnienie poprowadzi Maria Prokop.
Certyfikowana trenerka oddechu i nauczycielka jogi, zdobywająca swoje kwalifikacje podczas licznych kursów. Pasjonatka zdrowego i zrównoważonego życia. Po piętnastoletniej, menedżerskiej karierze w korporacji, ruszyła drogą nauczania jogi i technik oddecowych.
Na co dzień Maria praktykuje w zgodzie z tradycjami jogi Iyengara, ashtanga vinyasa joga, yin joga, power joga, vinyasa, oraz movement culture. Jest pasjonatką pilates. Jej zajęcia to kogiel-mogiel tych metod, i zawsze hasło przewodnię jej zajęć to “slowly slowly,” Kocha pracę z osobami pocątkującymi. Jednak największy nacisk kładzie na oddech, który jest wspólnym mianownikiem każdej formy ruchu oraz bezruchu. Nauka świadomego oddechu jest jej pasją i pragnie przekazać tę wiedze jak najszerszemu gronu odbiorców, uświadamianąc im, jaki cenny jest do dar i jak potężne narzędzie, o czym w życiu codziennym często zapominamy.
Ile inwestujesz w slow warsztat?
Cena: 550 PLN / per osoba
W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: [email protected] Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 150 PLN, na Wasze wpłaty czekam do 8/11/2021.
Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości - jestem dla Was! Piszcie do mnie: [email protected]
Ps. Spotkania są kameralne dlatego ilość uczestników jest ograniczona.
Ola

Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Stare Bielany metro station, Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Pilates in Warsaw

Sharing is Caring: