Slow day w Na Temat Piękna

Sun Jan 16 2022 at 05:30 pm to 08:30 pm

Na Temat Piękna | Warsaw

Slow living poland
Publisher/HostSlow living poland
Slow day w Na Temat Pi\u0119kna
Advertisement
Zapraszam Cię na kilkugodzinne spotkanie, które pozwoli Ci na chwilę oddechu, zatrzymanie się i jakościowe zadbanie o siebie na różnych poziomach. Włącz tryb spokojnego umysłu, odpuść i zrelaksuj się.
Spotykamy się 16.01 (niedziela) na warszawskich Starych Bielanach, a dokładniej w moim ukochanym miejscu Na Temat Piękna. Podczas tego slow meetingu skupimy się na kilku segmentach, które cudownie łącząc się w całość, pozwalają na holistyczny self care.
Spotkanie będzie miało III części:
~beauty time: warsztat z automasażu twarzy, a także prawidłowe szczotkowanie ciała
~odżywianie: część merytoryczna podczas której dowiecie się więcej o odżywianiu zimą według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
~część relaksacyjna: koncert mis tybetańskich
Segment beauty w całości poprowadzi Aleksandra Knaflewska, właścicielka Na Temat Piękna, którą z pewnością możecie kojarzyć z tym miejscem. Automasaż twarzy to czynność od której możemy zaczynać dzień, świetnie się również sprawdzi jako przerwa od pracy, możliwości i wariantów jest wiele, wybierz swój ulubiony i włącz go do swojej codziennej rutyny. Podczas masażu pobudzamy krążenie i receptory, poprawiamy kondycję mięśni, a także wygląd naszej skóry. W naszym ciele, w tym także na twarzy kumuluje się dużo stresu i emocji dlatego tym bardziej warto zadbać o rozluźnienie, które zapewni nam automasaż. Warsztat uzupełnimy również merytoryką i praktyką prawidłowego szczotkowania ciała. Ola podpowie Wam jak usprawnić mikrokrążenie skórne i ruch limfy, który wspomaga wydalenie toksyn, przez co wspiera nasz układ immunologiczny i krążeniowy.
O tym o jakie narządy warto zadbać zimą, a także co jest kluczowe w kontekście naszej diety według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej opowiem Wam Karo Góralska, adwokatka, podróżniczka, joginka i dyplomowana naturopatka, specjalistka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM). Według TMC zima jest czasem Wielkiego Yin, czasem, który powinniśmy przeznaczyć na regenerację. Zimą królują Nerki. I właśnie w tym okresie powinniśmy zrobić co w naszej mocy, aby odżywić nasze Nerki stanowiące korzeń Yin i Yang, źródło Wody i Ognia.
Na zakończenie czeka nas błogi relaks przy dźwiękach mis tybetańskich na których zagra dla nas Magdalena Maksalon. Od wielu lat zajmuje się leczeniem dźwiękiem i szamańskimi praktykami. Wiedzę zdobywała w Indiach, Nepalu, Tajlandii, Peru, Guatemali, Meksyku i Polsce w takich tematach jak misy tybetańskie, terapia kamertonowa dogłębno - komórkowa, Reusi Datton, Tok Sen, akupresura, joga i ajurweda, terapii bańkami, fermentacji, hodowli grzybów. Grała koncerty relaksacyjne na misach dla dużych grup obok najwyższego budynku w Dubaju, a także w Indiach na festivalu yogi i Polsce. Wierzy, że wszystko jest wibracją! Hari om!

Plan spotkania:
17:00 – 17:30 poznajmy się & czas na rozgrzewające zimowe napary
17:30 – 18:30 część beauty: automasaż twarzy & szczotkowanie ciała
18:30 – 19:15 odżywianie zimą według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
19:30 – 20:30 koncert mis tybetańskich
*Plan spotkania może ulec jeszcze delikatnym zmianom.

Co Wam zapewniam?
część warsztatową z Olą
część merytoryczną z Karo
koncert mis tybetańskich
rozgrzewające napary & nie zabraknie też czegoś „na ząb”!
& wspólny błogi relaks
Inwestycja w slow spotkanie to 400 PLN.
W celu rezerwacji miejsca, piszcie do mnie na: [email protected]
Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości – jestem dla Was!
Ps. Spotkania są kameralne dlatego ilość uczestników jest ograniczona.
Ola

Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Na Temat Piękna, Kleczewska 34/2, 01-826 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Concerts in Warsaw

Sharing is Caring: