SLAM POETYCKI, czyli pojedynek poetów w ARTHOUSE KOŁOWA

Sat May 21 2022 at 04:00 pm to 06:00 pm

ArthouseKołowa | Warsaw

ArthouseKo\u0142owa
Publisher/HostArthouseKołowa
SLAM POETYCKI, czyli pojedynek poet\u00f3w w ARTHOUSE KO\u0141OWA
Advertisement

Slam poetycki to coraz bardziej popularna w Polsce forma rywalizacji poetów_ek, performerów_ek, ludzi związanych z kabaretem, teatrem lub hip-hopem czy wszelkiej maści ciekawych sceny amatorów_ek włączająca w zabawę od samego początku do końca publiczność. Różnorodność form, różnorodność wyrażeń, głosy oraz narracje, wędrują ze sceny i przekonują lub nie zebranych.
✨✨Zasady✨✨
?? Swój udziału można zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] do godz. 23.59 dn. 20.05.22 r. lub osobiście na kwadrans przed startem. W przypadku większej liczby zgłoszeń o uczestnictwie zadecyduje kolejność.
? Zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie rund trwających odpowiednio 2,5 min, 3 min i 4 min. Wyraźnie zabrzmi głos publiczności, gdyż jej głosami zostanie przyznana jedna, jedyna nagroda główna w wysokości 300 PLN (netto).
? Organizator dopuszcza używanie rekwizytów.
Co więcej każdy z występujących w slamie dostanie pakiet upominków związanych z ARTHOUSE Kołowa
?Prowadząca: Monika Marianna Blaszczak
***
UWAGA Będzie to jeden ze slamów eliminacji warszawskich. Jak we wszystkich poprzednich i kolejnych turniejach Warszawskiej Ligi Slamowej, czyli od początku marca do końca czerwca 2022 r., można w trakcie slamu zdobyć 6 punktów za zdobycie 1 miejsca, 4 punkty za drugie miejsce, 3 punkty za miejsca trzecie i czwarte oraz 1 punkt za sam udział w turnieju (!!!!).
***
Informacja dla spragnionych i głodnych ? W czasie wydarzenia trwać będzie Festiwal Streetfoodu na Targówku ????
Po więcej klikajcie tutaj ?
https://fb.me/e/1Yklw2k0l

Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

ArthouseKołowa, Kołowa 18,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: