Advertisement
Specialistai, dirbantys su vaikais bei šeimomis, savo darbe dažnai naudoja žaidimus bei žaidimo terapijos elementus, tačiau be žaidimo terapijos mokymų sunku suprasti, kas vyksta žaidimo su vaiku metu ir kaip tame išlikti profesionaliu konsultantu, o ne tik žaidėju.Gauname daug prašymų padaryti šį seminarą nuotoliniu, deja, tik patyrus žaidimą "gyvai" atsiranda tikras autentiškas terapinių procesų, vykstančių su vaiku, supratimas ir priėmimas.
Kviečiame giliau susipažinti ir asmeniškai patirti, kas yra (nedirektyvioji) žaidimo terapija, koks žaidimas laikomas terapiniu, kaip suprasti, ką vaikas nori pasakyti žaisdamas vieną ar kitą žaidimą, bei kaip vaikui padėti, panaudojant terapines žaidimo galias.
PRAKTINIS SEMINARAS „Kaip leisti vaikui vadovauti žaidime? Žaidimo terapijos pagrindai"
Skirtas psichologams, medicinos psichologams, socialiniams darbuotojams, vaikų ir paauglių psichiatrams ir kitiems specialistams, dirbantiems su vaikais ir šeimomis.
Tai seminaras, skirtas susipažinti žaidimo terapija ir ypač su nedirektyviąja žaidimo terapija, patyriminiu mokymosi metodu. Dalyviai ne tik klausysis teorinių žinių, bet ir lavins savo įgūdžius patys praktikuodami žaidimo terapiją.
SEMINARO DALYVIAI
• Mokysis apie žaidimo terapijos esminius aspektus ir kaip juos užtikrintai pateikti vaikų tėveliams bei kitiems profesionalams.
• Sužinos kokia yra tipinė žaidimo terapijos struktūra ir eiga.
• Tyrinės kuo išsiskiria ir labiausiai vertinama humanistinė, į vaiką orientuota žaidimo terapijos kryptis.
• Praktiškai sužinos, kaip atrinkti ar pritaikyti žaislus žaidimo terapijai.
• Susipažins, kas vyksta žaidimo terapijos su vaiku pradžioje per žaidimo terapeutės-psichoterapeutės demonstraciją.
• Saugiai mažose grupėse praktikuos žaidimo terapinius įgūdžius per vaidmenų žaidimus.
• Patys ant savęs išbandys ir asmeniškai patirs žaidimo terapines galias bei smagumą žaisti.
• Praktikuos koreguliacijos įgūdžius, terapinių ribų brėžimą, bei kitus žaidimo terapijos įgūdžius.
• Aptars ir diskutuos savo praktinius atvejus bei kaip integruoti įsisavintus žaidimo terapijos palaikymo įgūdžius savo praktikoje.
• Reflektuos bei diskutuos apie savo iššūkius ir sėkmės istorijas, su vaikais bei šeimomis naudojant žaidimo terapijos elementus.
VIETA: Psichoterapijos centras “Menas padėti”, Savanorių prospektas 363b-105, LT-51480 Kaunas, Lietuva
LAIKAS: vasario 22 d., šeštadienis 10:00-17:30 val. (8 ak.val.)
KAINA dalyviui: 110 Eurų.
REGISTRACIJA telefonu: +370649 46466 arba [email protected]
Būtina informacija: vardas, pavardė, profesija, kontaktinis telefonas, el. paštas.
Dalyvių skaičius ribotas. Seminaras organizuojamas, remiantis patyriminiu mokymusi, kontaktiniu būdu.
Išduodami dalyvavimo seminare pažymėjimai.
Lektoriai:
Psichologė -psichoterapeutė, DALIA GUZAITIENĖ, - vienintelė Lietuvoje psichoterapeutė, turinti žaidimo terapijos specializaciją. Kaip kvalifikuota psichologė praktikuoja nuo 2002 metų. Airijoje ji mokėsi Humanistinės ir Integralios Psichoterapijos bei Žaidimo Terapijos, įgyjo antrą magistro bei pichoterapeuto kvalifikaciją. Žaidimo terapiją profesionaliai praktikuoja daugiau kaip 12 metų. Mokymus apie žaidimo terapiją veda nuo 2017 metų. Taip pat ji sėkmingai baigė Kūrybiškos Supervizijos mokymus (Diploma in Creative Supervision), supervizuoja, nuolat tobulinasi ir praktikuoja pagal Europos psichoterapijos standartus.
Dalia yra tokių profesinių asociacijų kaip Airiška žaidimo terapijos ir psichotherapijos asociacija (The Irish Association of Play Therapy & Psychotherapy), Tarptautinė Žaidimo terapijos konsorciumo asociacija (International Consortium Play Therapy Associations) bei Lietuvos Psichologų sąjungos (LPS) narė, aktyviai veikianti Klinikinių ir sveikatos psichologų komiteto sudėtyje.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Savanorių prospektas 363b, LT-51480 Kaunas, Lietuva, Savanorių prospektas 363b, LT-51480 Kaunas, Lietuva,Kaunas, Lithuania