SACRED UNION - SPOTKANIE KOBIET

Sun Mar 13 2022 at 10:00 am to 02:00 pm

Letnisko Bajka | Warsaw

SACRED UNION - SPOTKANIE KOBIET
Advertisement
Witaj Bogini!
Nazywam się Dakini Martyna Edyta Bas. Jestem artystką, uzdrowicielką, szamanką, czarodziejką, kosmiczną tancerką... wspieram kobiety w łączeniu się ze swoją kobiecą mocą. Chciałabym wesprzeć i Ciebie, jeśli tylko zechcesz.

Czy masz czasem wrażenie, że mogłabyś więcej, ale coś Cię blokuje?
Czy czujesz w sobie marzenia i pragnienia, które schodzą nieustannie na dalszy plan?
Chciałabyś czuć się kompletna i spełniona, ale nie wiesz jak to samodzielnie osiągnąć?
Ciągle nie masz dla siebie czasu lub trudno Ci się samej za coś zabrać?

Kochana, nie musisz robić tego sama! Zapraszam Cię całym sercem do kameralnego kręgu Sacred Union, w którym razem z innymi kobietami połączymy się w przestrzeni bezwarunkowej akceptacji.

Każda z nas ma w sobie pokłady czegoś, czego potrzeba innej kobiecie. Przeszła już coś, z czym inna właśnie się zmaga. Dzięki takiemu spotkaniu możemy uczyć się od siebie nawzajem, dzielić doświadczeniami, wspierać w dążeniu do samospełnienia.

Wchodząc do kręgu, wstępujesz na ścieżkę Sacred Union. Polega ona na łączeniu się z samą sobą - zarówno z nieposkromioną dziką naturą, jak i niekończącym się źródłem miłości, w którym każda z nas może znaleźć wszystko, czego potrzebujemy, abyśmy czuły się kochane, piękne, seksowne, silne i spełnione.

Podążanie tą drogą powiedzie Cię do stanu wewnętrznej równowagi: fizycznej, seksualnej, psychicznej, emocjonalnej i duchowej... Wprowadzisz balans we wszystkich sferach Twojego życia - zdrowie, praca, relacje, rodzina, pasja.
Jest to piękny proces, który pozwala usuwać traumy, blokady ciała i umysłu, odkrywać swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno oraz przywracać radość życia i doznawania przyjemności... Nauczysz się akceptacji tego kim jesteś i gdzie znajdujesz się na swojej drodze życia… Spojrzysz na wszystko z szerszej perspektywy i zaczniesz żyć w poczuciu pełni...
Na spotkaniu pokażę Ci różne narzędzia, pozwalające budzić miłość własną, łączyć się ze swoim ciałem, odkrywać zdrową seksualność oraz pracować ze swoim wizerunkiem i kreatywnością.
Odkryjemy to co w nas nieodkryte, utulimy to co nieutulone, pozwolimy dojść do głosu naszym ciałom i emocjom, poszerzymy nasze doznawanie świata i przyjemności za pomocą zmysłów, emocji i tańca.
Przy czym, pamiętaj, to ja będę tam dla Ciebie, nie na odwrót. Nic nie musisz, wchodzisz tylko w to, w czym poczujesz się komfortowo. Nie ma żadnej presji. Próbujesz, sprawdzasz i sama decydujesz, co jest dla Ciebie.
Zaczniemy od poznania się i złożenia wspólnie indywidualnej intencji.
Później zaproponuję medytację, jogę kundalini, automasaż albo inną praktykę, która do mnie wtedy przyjdzie. Zawsze staram się wyczuć energię grupy i dopasować do niej to, co robimy.
Zajmiemy się też intuicyjnym malowaniem mandali.
Zwieńczeniem całości będzie Ceremonia Kakao zawierająca w sobie rytuały z nią związane i zapraszająca nas do wspólnego ekstatycznego tańca.
Niezależnie od tego, w ile praktyk postanowisz się zaangażować, na pewno spędzisz z nami intymny czas poświęcony celebracji kobiecości.
Możesz odkryć to, co w Tobie nieodkryte, połączyć się ze swoją kobiecą mocą i odnaleźć siebie w tańcu. Lub po prostu być i chłonąć dobro.
Czekam na Ciebie z miłością <3

INFORMACJE
* DATA:
13.03.2022 10:00 - 14:00
* MIEJSCE:
Letnisko Bajka
ul. Wielostronna 12, 04-856 Warszawa (Radość)
* INWESTYCJA: 220 zł
Płatność na miejscu, gotówką lub przelewem/blikiem.
A jeśli pieniądze są dla Ciebie teraz problemem, skontaktuj się ze mną, możemy wymienić się barterowo.
Wiedz, że to co otrzymam w nadmiarze, przekazuję na wsparcie Ukrainy oraz rozwój innych Bogiń.
* Liczba miejsc ograniczona - 10 osób

ZAPISY:
Dakini Martyna Edyta Bas,
[email protected],
tel. 784 061 150

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TYLKO TAŃCEM LUB CHCIAŁABYŚ SPRAWDZIĆ CZY TAKI WARSZTAT JEST DLA CIEBIE, TO ZAPRASZAM CIĘ DO WIECZORNEJ PRAKTYKI DZIEŃ WCZEŚNIEJ TJ. 12.03.2022 O GODZ. 19:00 - WIĘCEJ INFORMACJI W OSOBNYM WYDARZENIU: https://fb.me/e/4tBRoB1B0
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Letnisko Bajka, ulica Wielostronna 12, 04-856, Warszawa, Polska, 04-856 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: