Rope Date - köiekohting ?

Fri Feb 16 2024 at 07:00 pm to 10:30 pm

Tartu maantee 80j, Kesklinn, Tallinn, 10112 Harju Maakond, Eesti | Tallinn

K\u00f6ieparadiis
Publisher/HostKöieparadiis
Rope Date - k\u00f6iekohting ?
Advertisement
Mõnikord võib tulla endalegi üllatuseks, et lihtsalt eemalt kedagi vaadates ja mõeldes, mis tunne võiks temaga shibari praktikat teha, osutub reaalsuses hoopis teistsuguseks. Või hoopis on mure selles, et ei olegi olnud seni võimalust konkreetse inimesega sellist kontakti luua nagu oleks soovinud.
Või on teadmatus ja hirm paariliseta jääda seni takistanud meie praktikaõhtutele tulemast.
Või tahaks kangesti leida püsivat harjutuspartnerit, kellega koos siis sukelduda sellesse põnevasse köite maailma.
Või soovid tulla tutvuma shibariga ning boonusena olla valmis positiivseks üllatuseks, et kohtad kedagi, kes su südame kiiremini põksuma paneb.
Sellel teistmoodi põneval köisi sisaldaval õhtul õnnestub igal juhul omavahel veidi rohkem tuttavaks saada ja katsetada milline on klapp erinevate inimestega.
Siin me ei keskendu uute keeruliste sõlmede õppimisele vaid inimestele, kuigi köied püsivad siiski kesksel kohal ja aitavad meil uudishimulikult kontakte luua.
Seega pole üldse oluline, mis tasemel sa shibarit oskad või kas üldse oskad. Oluline on ainult see, et sind huvitavad köied ja sa sooviksid sagedamini olla ükskõik kummas rollis (siduja või seotav) ja leida uusi tutvusi või saada juba veidi tuttavate inimestega paremat kontakti.
Juhendame mängulisi praktikaid, mille abil saame omavahel rohkem tuttavamaks ning vaatame kuidas köied aktiveerivad erinevate inimeste vahel erinevaid energiaid ja räägivad justkui erinevas keeles.
Praktiseerime kohalolus nii sõnadega kui sõnadeta suhtlust ning otsime üles oma piirid, et teaksime, millal öelda "ei" ja millal "jaa".
Eelkõige on oodatud kõik üksikud hinged, aga ka paarid, kui on huvi sidumisõhtutel teisi energiaid kogeda. Juhul kui soovite aga ainult oma partneriga koos shibari võlusid nautida, siis see üritus ei ole teile, ent olete väga oodatud meie paaride õhtule.
Oled oodatud ja hoitud Marko ja Reeli poolt ❤️
Algus kell 19:00 ja lõpp orienteeruvalt kell 22:30
Osaluspanus 30.-
Palume kindlasti registreeruda, et saaksime mehed-naised võimalikult tasakaalu viia! ?
Registreerumise link:
https://forms.gle/r2ceTB3EnsUd9poy6
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Tartu maantee 80j, Kesklinn, Tallinn, 10112 Harju Maakond, Eesti, Estonia

Tickets

Sharing is Caring: