Roots Revival Soundsystem in session!

Fri Aug 19 2022 at 06:00 pm to Sat Aug 20 2022 at 03:00 am

REJS | Warsaw

Roots Revival Soundsystem
Publisher/HostRoots Revival Soundsystem
Roots Revival Soundsystem in session!
Advertisement
Siemka,
Do trzech razy sztuka? Wiemy już że miejscóweczka działa, soundsystem z nowym pudłem gra jeszcze lepiej, a my jesteśmy w totalnej gotowości na konkretny, wakacyjny plener! Mamy nadzieję że tym razem pogoda będzie po naszej stronie i wszystkim będzie miło, cieplutko, sucho i przyjemnie.

Widzimy się w piątek 19go sierpnia w klubie Rejs! Tym razem postaramy się dla was przenieść sporą dawkę energii, którą zostaliśmy pod korek naładowani na tegorocznym Dub Campie. Słowa nie opiszą tego co tam się wydarzyło ani tego jak wdzięczni i szczęśliwi jesteśmy za możliwość zaprezentowania się w takich okolicznościach. Jeśli macie możliwości to koniecznie spróbujcie się tam znaleźć za rok. Piękny obraz tego co aktualnie dzieje się na tej scenie w europie.

19go odpalamy się w opcji Roots Revival all night long z naszym Bristolskim linkiem Tomana Dub i nie możemy się doczekać żeby podzielić się z wami selekcją w naszym ulubionym stylu. Będzie skocznie więc śmiało trenujcie łydki, szykujcie wygodne buty i pracujcie nad swoimi ulubionymi ruchami…

Run come rally!


KIEDY: 19 SIERPNIA 2022 (PIĄTEK)
Klub Rejs
Piotra Bardowskiego 2A
03-888 Warszawa
WEJSCIE: 30pln


Roots Revival Soundsystem
Roots Revival Soundsystem to projekt, którego misją jest promowanie kultury soundsystemowej w Polsce i na świecie. Początki Roots Revival sięgają 2006 roku, kiedy to po kilku latach grania w innych kolektywach, Rootskontrolla i Jaszol postanowili połączyć siły. Niedługo potem, zainspirowani Jamajskimi soundami i legendarnymi brytyjskimi sesjami, zbudowali prawdopodobnie pierwszy tego typu soundsystem w kraju. W oparciu o swoją wyjątkową energię, specyficzny styl i solidne crew, Roots Revival chcą reprezentować to, co uważają za najlepsze z gatunku roots & culture. Ponadto Jaszol odpowiada za stworzenie i zarządzanie Tribe 84 Records, oraz organizację festiwalu Bass Camp na południu Polski.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

REJS, Piotra Bardowskiego 2a,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: