Ralph Kaminski – KORA / Warszawa / 3 kwietnia 2023 / WYPRZEDANY

Mon Apr 03 2023 at 08:00 pm

Teatr Wielki - Opera Narodowa | Warsaw

Good Taste Production
Publisher/HostGood Taste Production
Ralph Kaminski \u2013 KORA \/ Warszawa \/ 3 kwietnia 2023 \/ WYPRZEDANY
Advertisement
RALPH KAMINSKI – KORA / Warszawa
3 kwietnia 2023 / 20:00 / Teatr Wielki - Opera Narodowa

Koncert Ralph Kaminski – KORA wyprzedał się! Bilety nie są już dostępne w sprzedaży online i nie będzie możliwości zakupu przed wejściem na wydarzenie.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Ralph Kaminski na płycie „KORA” (2021) sięgnął po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam. Na krążku znajdziemy zarówno wielkie przeboje, jak choćby „Wyjątkowo zimny maj” czy „Po prostu bądź” i piosenki mniej znane. Utwory zyskały nie tylko nowe aranżacje, ale także dzięki swoistej dekonstrukcji dokonanej przez artystę, udało się z nich wydobyć nowe tropy i znaczenia. Zdecydowanie nie jest to typowy cover album.
Główną inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl „KORA”, który Ralph zaprezentował na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w 2021 roku we Wrocławiu. Płyta została nagrodzona statuetką Fryderyk w 2022 roku, w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, a sam Ralph otrzymał statuetkę jako Artysta Roku.
W pracy nad aranżacjami utworów oraz podczas nagrań w studiu, towarzyszyli Ralphowi znakomici muzycy: Bartek Wąsik – fortepian, wokale, Michał Pepol – wiolonczela, wokale, Wawrzyniec Topa – bas, skrzypce, wokale, Paweł Izdebski – gitara, wokale, Wiktoria Bialic – perkusja, wokale.
W tym samym składzie muzycy zaprezentowali się podczas tournée, które objęło ponad 40 miast. Po rocznej przerwie muzycy wracają na scenę z projektem „KORA”.
Harmonogram koncertów:
03.04.2023 – Warszawa / Teatr Wielki – Opera Narodowa

Szczegóły na: https://ralphkaminski.com/kora
Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Teatr Wielki - Opera Narodowa, Plac Teatralny 1, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Concerts in Warsaw

Sharing is Caring: