Questions, Human Rights + Krain + Tokarz Inferno

Sun Jun 19 2022 at 07:00 pm

Fabryka Kultury Zgrzyt | Warsaw

Fabryka Kultury Zgrzyt
Publisher/HostFabryka Kultury Zgrzyt
Questions, Human Rights + Krain + Tokarz Inferno
Advertisement
19 czerwca ( niedziela) godz. 19.00
QUESTIONS (Sao Paulo), HUMAN RIGHTS (Wa-wa), KRAIN (Wa-wa), TOKARZ INFERNO (Białystok)
To będzie specjalny koncert ! Być może ostatni a na pewne jeden z ostatnich w ciechanowskim Zgrzycie.
? QUESTIONS to obecnie jeden z najlepiej przyjmowanych hardcore'owych zespołów w Ameryce Południowej. Szanowany i podziwiany między innymi przez braci Cavalera. Solidna moc hardcore zmieszana z siłą i metalową agresją przynosi wybuchową dawkę energii. Questions - to krytyczna wizja życia - kwestionowanie i brak biernej akceptacji w stosunku do wielu spraw.
Od czasu ich pierwszej taśmy demo zatytułowanej „We Shall Overcome”, wydanej w czerwcu 2000, zespół stał się jednym z najważniejszych zespołów powstałych w Brazylii. Setki zagranych koncertów na całym świecie zarówno klubowych oraz na największych festiwalach u boku takich nazw jak Sepultura, Agnostic Front, Sick of it All, Madball, Strife, Bad Religion, Shelter, Caliban, Terror, Born From Pain, Most Precious Blood czy Ratos de Porão. Mimo wyraźnych inspiracji zespół przez 15 lat funkcjonowania wypracował swoje własne brzmienie oraz styl, a doświadczenie zebrane dzięki setkom koncertów na całym globie pozwoliły stać się tej ekipie koncertowym killerem.
Ich show jest energiczne i pełne pasji, utrzymujące żywy duch oldschoolowych zespołów hardcore.
A tak na swojej stronie piszą o koncercie w Fabryce Kultury Zgrzyt: "W końcu wrócimy do Ciechanowa, by spotkać się z naszą polską rodziną, 19 czerwca! Nie możemy się doczekać !!"
https://questionshc.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/questionsbr/
https://www.questions.com.br/
? KRAIN - hc/punk (Warszawa)
Zespół KRAIN powstał w 1990 r. po przekształceniach zespołu Hipokryzja.Debiutanckim materiałem zatytułowanym "Krain" nagranym w studio R.Brylewskiego "Złota Skała" w 1991 r. pokazał się szerszej publiczności na wielu koncertach w Polsce oraz u naszych zachodnich sąsiadów.
W międzyczasie nastąpiły zmiany personalne i zespół kolejny raz wszedł do studia by nagrać płytę "Prawie Wolny" oraz archiwalne utwory Hipokryzji z perkusistą Trybuny Brudu Zbyszkiem Materą.
Po prawie dwudziestoletniej przerwie w 2017 r. dołączył Gerard - bas ex The Bill i zespół się reaktywował. Pierwszym koncertem zespołu w takim składzie był występ w eliminacjach na otwieraczy festiwalu Rock na Bagnie w Goniądzu, który wygrał i miał okazję przypomnieć się starszej oraz pokazać młodszej publiczności.
Krain w 2018 r. zaprezentował się na CRF Cieszanów, koncert z Dezerter w Ostródzie oraz wielu innych miejscowościach w Polsce.
https://www.facebook.com/hckrain
? HUMAN RIGHTS - d.i.y.hardcorepunk (Warszawa)
Głos Human Rights to konsekwentnie hardcore'owo punkowe dźwięki towarzyszące społeczno-osobistym tekstom będącym sprzeciwem wobec ogłupianiu i przyklaskiwaniu homofobicznym i ksenofobicznym atakom dzielącym ludzi na lepszych i gorszych. To protest wobec zacofania, pogardy, bredni i świństw wypowiadanych bez skrępowania, wobec coraz częstszym próbom zawłaszczania i ograniczania naszej świadomości i wolności.
Grupa zadebiutowała w 2017 roku dobrze przyjętym albumem "Human Rights". Pod koniec kwietnia 2019 premierę miało kolejne wydawnictwo zespołu zatytułowane "Sprzeciwu Głos". W kwietniu 2022 roku premierę miał trzeci materiał pt. "Zaraza". Bezlitosna punkowa luta - krótka, zwarta, jadowita. Wydany na nośniku CD oraz Ep.
https://humanrightsband.bandcamp.com
http://humanrightsband.wixsite.com/humanrights
https://www.facebook.com/HumanRightsBand
? TOKARZ INFERNO - noise (Białystok)
https://www.facebook.com/tokarzinferno
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Fabryka Kultury Zgrzyt, Narutowicza 4 a,Ciechanów, Poland, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Concerts in Warsaw

Sharing is Caring: