PupiLove Targi w Warszawie 5.12.2021

Sun Dec 05 2021 at 11:00 am to 05:00 pm

Galeria Młociny | Warsaw

PupiLove Targi
Publisher/HostPupiLove Targi
PupiLove Targi w Warszawie 5.12.2021
Advertisement
? Zapraszamy na mikołajkową edycję imprezy PupiLove Targi, która odbędzie się w niedzielę 5 grudnia 2021 r. w Warszawie.
?? PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.
Podczas PupiLovych Targów macie możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a nasi wystawcy chętnie służą Wam radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego Pupila.
Znajdziecie tu m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.
? Wydarzenie odbędzie się w Galerii Młociny w Warszawie.
? Targi potrwają od 11:00 do 17:00.
Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.
? Zainteresowanych wystawców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSejPE7KFrYhCUJYyvM_jafCe2W1CG4lMjRmNvP843L8aN4siw/viewform.
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym [email protected] lub numerem telefonu 504 859 859.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Galeria Młociny, ul. Zgrupowania AK Kampinos 15, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: