Advertisement
Ar jauti, kad dalį savo gyvenimo elgesio modelių paveldėjai iš tėvų?Galbūt tai finansiniai įsitikinimai („neturiu pinigų“, „negaliu uždirbti“), santykių kūrimo būdai ar auklėjimo stiliai, kurie labiau stabdo, nei padeda?
Registracija: https://forms.gle/eX8d8Z8sm6wwhCZu9
Šiame praktiniame užsiėmime:
- Atpažinsime programą ar modelį, kurį atsinešėme iš savo šeimos.
- Pripažinsime jame slypinčius resursus – nes iš tėvų gauname ne tik sunkumų, bet ir daug stiprybių.
- Vizualiai išreikšime savo „senąją programą“.
- Perdirbsime ir transformuosime ją į naują – tokią, kuri tarnauja mūsų pačių keliui.
- Gausime astrologinių įžvalgų, padėsiančių suprasti tavo kelionę platesniame kontekste.
Tai ne apie „atsisakymą“ ar „išmetimą“, o apie įsisąmoninimą, priėmimą ir kūrybinį perdirbimą. Mes jau turime tėvus savyje, o tai reiškia, kad galime rinktis, kuriuos jų bruožus norime tęsti, o kuriuos perkurti savaip.
Praktikume saugioje erdvėje dirbsime su vizualizacija ir kūrybine išraiška, savo rankomis kursime naują programą, simboliškai transformuodami tai, kas nebetarnauja.
Tai kelionė nuo „Ačiū, kad buvote mano mokytojai“ iki „Dabar aš eisiu savo keliu“.
Registracija: https://forms.gle/eX8d8Z8sm6wwhCZu9
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Kauno Valdorfo mokykla, Šiaurės pr. 57,Kaunas, Lithuania
Tickets