Postmodern Jukebox ∞ ROXY

Mon Oct 16 2023 at 07:00 pm

Roxy Prague | Prague

Roxy Prague
Publisher/HostRoxy Prague
Postmodern Jukebox \u221e ROXY
Advertisement
VYPRODÁNO / SOLD OUT
∞ 19:00 door
∞ 20:00 Postmodern Jukebox
Postmodern Jukebox Scotta Bradleeho se vrací po roce s novou, naprosto jedinečnou show. Ať už toužíte po ??????? ?? ???? ???? anebo ??????? ???? ???????, ????????? anebo ?????? ??????, tenhle orchestr je všechny zvládne a přihodí nejnovější hity a nestárnoucí klasiky v nablýskaném retro kabátku. Mějte swingové botky připravené, turné Život v uličce minulosti začíná.
„Časy se mění a trendy přicházejí a odcházejí, ale stejně jako Jaguar XK-E z roku 1961 i klasické zvuky minulosti se s přibývajícími lety zhodnocují. Koncertní turné Postmodern Jukebox ???? ?? ??? ???? ???? je oslavou největších hudebních žánrů 20. století, které se snoubí s rozpoznatelnými hity naší moderní éry, a vytváří tak dokonalou patinu,” představuje Scott Bradlee & co. aktuální repertoár tělesa. „Také tentokrát Postmodern Jukebox přivezou plejádu současných hvězd, nejzajímavějších zpěváků, instrumentalistů a stepařů. Ať už jste milovníci vinylů nebo skrolujete TikTokem, vyrazte s námi na nezapomenutelnou cestu stoletím nadčasové hudby,” vzkazuje.
Postmodern Jukebox okouzlí Roxy v pondělí 16/10. Znalí ví, že zatím pokaždé u nás hlásili vyprodáno.
????:

???????: 920 czk + fees www.ROXY.cz
Times change and trends come and go, but like a 1961 Jaguar XK-E the classic sounds of the past only appreciate with age. Postmodern Jukebox's Life In The Past Lane Concert Tour is a celebration of the greatest 20th-century musical genres, fused with the recognizable hits of our own modern era, for the perfect patina of "vintage" and "modern."
As always, we'll be bringing the PMJ Universe to life with a cast full of today's most exciting vocalists, instrumentalists, and tap dancers, to bring you the top-shelf entertainment experience for which PMJ is known. Whether you're a vinyl aficionado or a TikTok fashionista, catch a ride with us for an unforgettable trip through 100 years of timeless music.
Once again Postmodern Jukebox will charm #ROXYprague on Monday 16/10.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Roxy Prague, Prague, Czech Republic

Tickets

Sharing is Caring: