Polska Noc Kabaretowa 2021 • Warszawa • 26.11.2021

Fri Nov 26 2021 at 04:30 pm

COS Torwar | Warsaw

Warszawa - koncerty, spektakle teatralne, kabarety i imprezy
Publisher/HostWarszawa - koncerty, spektakle teatralne, kabarety i imprezy
Polska Noc Kabaretowa 2021 \u2022 Warszawa \u2022 26.11.2021
Advertisement
? Nie jesteśmy organizatorem tego wydarzenia. Dodaliśmy je w celu jego promocji.?
Ale się stęskniliśmy!
Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!
W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.
Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!
Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: