Polaris (AUS) + Special Guests: Silent Planet, Thornhill, Paledusk - PRAGUE - VYPRODÁNO / SOLD OUT!

Tue Mar 19 2024 at 06:00 pm

MeetFactory | Prague

Rock for People
Publisher/HostRock for People
Polaris (AUS) + Special Guests: Silent Planet, Thornhill, Paledusk - PRAGUE - VYPROD\u00c1NO \/ SOLD OUT!
Advertisement
Strach jako velký rozdělovač lidstva, ale také jeho nejsilnější sjednotitel.
Právě tato myšlenka je jádrem nejnovějšího třetího alba Fatalism od skupiny Polaris; desky, kterou formoval pocit beznaděje a dystopie, jenž v posledních letech pohltily svět, doprovázenou zdrcujícím dojmem, že nemáme moc hýbat osudem.
? Prémiový předprodej vstupenek pro majitele RfP aplikace byl právě zahájen na https://goout.net/cs/polaris/szcoujw/.
Veřejný prodej bude zahájen v 16. 10. v 11:00 na stejném odkazu.
Album Fatalism, prosycené jak úzkostí, tak skrytou katarzí a těžším zvukovým terénem, organicky navazuje na ponuré obrazy a úderné zvukové krajiny, které prostupují již předchozím albem The Death of Me, nominovaným na cenu ARIA v roce 2020. Polaris se ale rozhodli nestagnovat, namísto toho se na nové desce otevírají reflexi a zároveň využívají charakteristickou směs melodického metalcoru, svěžího post rocku, elektronických výkvětů a dalších prvků, které jsou pro tuto pětici ze Sydney typické.
"Myslím, že mnoho z nás nezažilo ještě ve svém životě nezažilo takové období rozpolcení," říká bubeník a autor textů Daniel Furnari, "a v určitém okamžiku mě napadlo, že přes všechny konflikty a debaty, které všude zuří, je možná jedna věc, která je univerzálně příbuzná, a to, že se všichni bojíme. Bez ohledu na to, na jaké straně stojíme vypadají potenciální dopady děsivě.”
❗️ Pro sekundární nákup/prodej vstupenek prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby na sekundární prodej vstupenek TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

MeetFactory, Ke Sklárně 3213/15, 150 00 Praha, Česko,Prague, Czech Republic

Tickets

Discover more events by tags:

Concerts in Prague

Sharing is Caring: