Advertisement
✨ 22 stycznia, czwartek godz. 19.00🎟️ https://bit.ly/Porozmawiaj_z_nia_cykl_KNH
Seans filmu „Głos Hind Rajab” w reżyserii Kaouther Ben Hania.
Film opowiada historię sześciolatki uwięzionej w samochodzie pod ostrzałem w Strefie Gazy, która błaga o ratunek. Wolontariusze Czerwonego Półksiężyca robią wszystko, by utrzymać z nią kontakt i wysłać pomoc.
Po seansie odbędzie się spotkanie z Dominiką Lasotą – aktywistką klimatyczną i działaczką na rzecz praw człowieka, współtwórczynią Inicjatywy Wschód oraz „Planu na Pokolenia” dla Polski. Dominika konsekwentnie nagłaśnia temat ludobójstwa w Palestynie i angażuje się w działania na rzecz sprawiedliwości społecznej.
✨ Porozmawiaj z nią
Raz w miesiącu rozmawiamy o tym, jak kino opowiada o kobietach, jak wygląda praca twórczyń w przemyśle filmowym i jak kobiece spojrzenie zmienia perspektywę.
Do zobaczenia w KNH!
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wroclaw, Poland, ulica Kazimierza Wielkiego 19A, 50-077 Wrocław, Polska, Wroclaw, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

![Kurs Podstawowy ABC Wina [stycze\u0144 2026 - dodatkowy termin] - Wroc\u0142awskie Warsztaty Wina \/ Wyprzedano](https://cdn-ip.allevents.in/s/rs:fill:500:250/g:sm/sh:100/aHR0cHM6Ly9jZG4tYXouYWxsZXZlbnRzLmluL2V2ZW50czEvYmFubmVycy84NTE5MzFkZDZkYjJkOTViNzczMzU4YzI1ODVjYzAxMjU0YTZlZDIwNzIxYTE5NzNiZmJjZGNhYWI2ZDE3MzJhLXJpbWctdzc1MC1oNTAwLWRjMTUxNzE2LWdtaXI_dj0xNzY3NDE4NTU3.avif)







