POGADAJMY WERSEM - slam i koncert w ARTHOUSE Kołowa

Sat May 21 2022 at 04:00 pm to 09:00 pm

ArthouseKołowa | Warsaw

ArthouseKo\u0142owa
Publisher/HostArthouseKołowa
POGADAJMY WERSEM - slam i koncert w ARTHOUSE Ko\u0142owa
Advertisement
W sobotę 2⃣1⃣ maja podczas Festiwalu Streetfoodu na Targówku będziecie mieli okazję przekonać się co oznacza żywa poezja, poezja sceny oraz improwizacja muzyczna ??
Na wydarzenie POGADAJMY WERSEM składają się:
?21.05.2022 godz.16:00 SLAM POETYCKI czyli pojedynek poetów w ARTHOUSE KOŁOWA
Slam poetycki to coraz bardziej popularna w Polsce forma rywalizacji poetów_ek, performerów_ek, ludzi związanych z kabaretem, teatrem lub hip-hopem czy wszelkiej maści ciekawych sceny amatorów_ek włączająca w zabawę od samego początku do końca publiczność. Różnorodność form, różnorodność wyrażeń, głosy oraz narracje, wędrują ze sceny i przekonują lub nie zebranych.
Po więcej klikajcie tutaj ?
https://fb.me/e/28tvvnfvK
?21.05.2022 godz.18:00 Koncert grupy BESTSENS i JAM session
Zespół Bestsens rozgrywa jam sessiony w wielu warszawskich klubach. W ARTHOUSE Kołowa zagrają własne utwory, po czym rozpoczną Free Jam Session. Jest to otwarta forma improwizacji, w której może wziąć udział każdy wokalista i muzyk. Taka zabawa słowami i dźwiękami nie wymaga specjalnego przygotowania i znajomości standardów muzycznych. Wszystkie utwory powstają na miejscu, tu i teraz. Na przykład perkusista zaczyna jakiś motyw rytmiczny i gra go tak długo aż pozostali członkowie sekcji dograją swoje progresje. I tak stopniowo dołączają kolejni muzycy. W ten sposób powstaje wspólny muzyczny groove, przypominający coś w rodzaju transu. Najważniejsze zasady takiej improwizacji to: słuchanie się nawzajem i szacunek dla publiczności. Taka, otwarta forma artystyczna to najlepszy sposób na poszukiwanie nowych motywów i stylów muzycznych. Jest też to świetna lekcja wzajemnego szacunku i pokory gdyż zmusza artystów do wytężonej uwagi i powściągania swoich indywidualnych, solistycznych ambicji na rzecz budowanie wspólnych kompozycji i przeżyć.
Po więcej klikajcie tutaj ?
https://fb.me/e/38oN5PxfC

Wstęp wolny!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

ArthouseKołowa, Kołowa 18,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Concerts in Warsaw

Sharing is Caring: