Advertisement
Druhá absolventská inscenace letošní sezóny v podání aktuálního hereckého souboru v sestavě Štěpánka Lochnerová, Veronika Brajdić, Tomáš Neuer a Robin Černoch.Lístky si můžete zakoupit na pokladně Městského divadla Zlín nebo https://divadlozlin.cz/.../play-beckett-divadlo.../
Play Beckett
Jan Janča volně na motivy her S.B.
Režie: Jan Janča
Dramaturgie: Vladimir Fekar
Scéna: Jan Janča a kolektiv.
Kostýmy: kolektiv Plakát: Dominika Katonová
Datum premiéry: 22. 10. 2024
Tři hry, čtyři postavy a jeden příběh odehrávající se ve starém opuštěném hotelu. Pokoj, lobby a bar. Závislost na lécích, drogách i člověku.
On a Ona hledají smysl života. Jsou přesvědčení, že jej najdou u jistého pana G. Co když se pan G. skutečně objeví a pozve je do svého hotelu? Najdou u něj to, po čem touží? A najde paní C konečně odvahu opustit pana G., který není schopný se sám o sebe postarat?
Absurdní drama převedené do surové realistické abstrakce.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Tř. Tomáše Bati 4091/32, 76001 Zlín, Czech Republic, třída Tomáše Bati 4091, 760 01 Zlín, Česko,Zlín, Zlin, Czech Republic