Advertisement
De dagen rond de 88e dag van het jaar (naar het aantal toetsen van een piano) zetten we de piano weer centraal met een reeks fascinerende muziekconcerten. Zo presenteren we op zaterdag 29 maart deze vrouwelijke triple bill.πΉ ππ¨ππ’ ππππ³: ππͺππ¦π―π΅ π΄π΅π°π³πͺπ¦π΄
Pianiste Sofi Paez groeide op in Costa Rica. Het zal dus niet verbazen dat haar voornaamste inspiratiebron de natuur is. De sfeer die haar (post)klassieke stukken met piano, zang en elektronica oproepen is dan ook delicaat en subtiel - de rust die de aanblik van een mooi landschap biedt, vertaalt naar muziek.
πΉ ππ‘π πππ«π§π¨π§ ππ©π«π’π§π : ππ°π³π΅π°π―
Je hoort het gedempte pianospel van Nils Frahm, de melancholie van James Blake en de verfijning van Joni Mitchell. Eerder deze maand verscheen single ππ°π³π΅π°π―, als voorloper van een nieuw album dat eveneens zal verschijnen op het OPIA-label van Γlafur Arnalds. In Belgische premiΓ¨re stelt The Vernon Spring solo bij ons zijn nieuwe album voor.
πΉ ππ¨π©π©π² πππ€π«π¨π²π: ππ’πΆπ΄π¦
De Schotse Poppy Ackroyd is een klassiek getrainde violiste, pianiste en componiste. Haar eerste albums stelde ze in 2014 voor in CCHA, tijdens Piano_anders #4. In de lente verschijnt haar nieuw album. Voor het eerst sinds lang komt ze dan (eindelijk!) opnieuw naar Vlaanderen, en dat op Piano day!
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Kunstlaan 5, 3500 Hasselt, Belgium, Kunstlaan 5, 3500 Hasselt, BelgiΓ«,Hasselt, Belgium
Tickets