Paulina Przybysz • gościnnie: asthma • 12 maja • Warszawa

Fri May 12 2023 at 07:30 pm

Praga Centrum | Pultusk

Follow The Step
Publisher/HostFollow The Step
Paulina Przybysz \u2022 go\u015bcinnie: asthma \u2022 12 maja \u2022 Warszawa
Advertisement
? BILETY: https://followthestep.com/pl/buy/?rid=2364161
PAULINA PRZYBYSZ - TRASA WRACAJĄC gościnnie: asthma
Piosenki o równowadze, o oswajaniu smutku i cienia, o tęsknocie za naturą, o końcu świata, burdelu w polityce. O wewnętrznych cichych rewolucjach, subtelnościach w relacjach i z pewnością o miłości. Tego możemy spodziewać się po nadchodzącej trasie "Wracając".
Odsłona koncertowa Pauliny Przybysz to nadal wiernie wybrzmiewające hip-hop i soul. Tym razem jednak Paulina wpuszcza do swojego świata elementy klasycznych popowych ballad, tanecznych momentów, głębokiego basu czy trapowej narracji rytmicznej. "Wracając" zobowiązuje! Poza nowymi piosenkami usłyszycie powroty bardzo nieoczywiste - ale jakie, to do samego końca pozostanie tajemnicą.

Album i trasa Przybysz przyniosą soundtrack pełen refleksji, a to wszystko podane przez Paulinę ze składem doskonałych muzyków:

instr. klawiszowe: Patryk Kraśniewski
gitary, wiolonczela: Paweł Zalewski
bas: Krzysztof Baranowski
perkusja: Wiktoria Jakubowska
chórki: Justyna Jarzębińska, Marta Podobas

Całość zabrzmi naprawdę mocno!

?‍? PAULINA PRZYBYSZ
Piosenkarka i autorka tekstów, prawie dwie dekady zachwyca głosem. Artystka nagradzana prestiżowymi nagrodami m.in. MTV Europe Music Awards dla Sistars, z którym rozpoczęła karierę. Obecnie współtworzy zespół Rita Pax oraz pracuje pod swoim nazwiskiem. Paulina Przybysz wydała dotąd dwie solowe płyty – nagrodzoną Fryderykiem „Chodź tu" i nominowaną do Fryderyka „Odwilż". Kolejny album artystki ukaże się wiosną 2023 nakładem Def Jam Recordings Poland.

?️ Drzwi - 18:30
Koncert - 19:30
https://followthestep.com/regulamin
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Praga Centrum, Pultusk, Poland

Tickets

Sharing is Caring: