Advertisement
Jeśli jeszcze nie masz planów na Dzień Kobiet, a nie chcesz ryzykować, że dzień przesączy się przez palce i zniknie bez śladu, zapraszamy na spotkanie w miękkiej i kolorowej scenerii 🙂Proponujemy naukę podstaw pięknego, tradycyjnego rzemiosła, jakim jest tkactwo.
Weź przyjaciółkę, sąsiadkę, córkę lub mamę!!!
W trakcie warsztatów poznasz podstawowe sploty tkackie, które pozwolą na dalszy rozwój nowej pasji. Przygotujemy nasz pierwszy próbnik na ramkach A4, który będzie miał formę kolorowej makatki w stylu boho🙂
Uczestnicząc w warsztatach dostaniesz więcej niż tylko praktyczne umiejętności.
Ten wspólny czas, jest okazją do rozmów o historii tkactwa, tradycji i wartości rzemiosła. Jest to też czas ćwiczenia cierpliwości, konsekwencji, ale i kreatywności.
Podczas spotkania zapewniam wszystko co potrzebne:
- materiały, narzędzia, radosną atmosferę i sukces twórczy.
A do tego:
1. Wyzwanie - dla tych którzy ich ciągle potrzebują.
2. Odpoczynek – bo przy rytmicznych ruchach palców można się zrelaksować.
3. Satysfakcję – bo każdy da sobie radę i osiągnie piękny efekt.
Warsztaty prowadzi Ania Niedzielska z pracowni SNOP design by Niedzielska.
Nie czekaj z decyzją do ostatniej chwili!
Jeśli do 23.02. nie zbierze się minimalna grupa, warsztaty nie odbędą się i nie wiem kiedy znów będzie okazja!
Gdzie: siedziba Fundacji PaskudoFonia (na zapleczu Sklepiku Charytatywnego PasCuda) w Gliwicach na ul. Bednarskiej 8 (w podwórku)
Kiedy: sobota Dzień Kobiet 08.03.
Czas trwania: 5 godz. 10:00-15:00
Grupa: minimum 6, maksimum 10 osób.
Cena: regularna 250zł, obejmuje wszystkie niezbędne materiały oraz drobny poczęstunek
Tylko do 16.02. cena promocyjna 210zł!
Bilety dostępne online i siedzibie Fundacji PaskudoFonia – Gliwice, Bednarska 8 (w podwórku)
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Bednarska 8 (adres korespondencyjny Zwycięstwa 1), 44-100 Gliwice, Poland, ulica Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice, Polska,Gliwice, Poland
Tickets