parkrun Warszawa-Praga #420

Sat Oct 01 2022 at 09:00 am

Park Skaryszewski im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie | Warsaw

parkrun Warszawa-Praga
Publisher/Hostparkrun Warszawa-Praga
parkrun Warszawa-Praga #420
Advertisement
Zapraszamy na kolejne spotkanie parkrun Warszawa-Praga!
------------------------------------------------------------------------------
? parkrun Warszawa-Praga to darmowe, cykliczne biegi z pomiarem czasu organizowane na dystansie 5 km. Odbywają się od 11 maja 2013 r. w każdą sobotę o godz. 9:00 w warszawskim Parku Skaryszewskim.
? Udział w parkrun jest bezpłatny. Prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej jednorazowej rejestracji (www.parkrun.pl/rejestracja/) w celu uzyskania indywidualnego Kodu Uczestnika. Po ukończeniu biegu Kod wraz z otrzymanym na mecie tokenem parkrun należy pokazać wolontariuszowi. Wolontariusz skanuje oba kody, co umożliwia późniejsze podanie czasu uzyskanego przez uczestnika.
⚠️ W przypadku braku Kodu, wynik nie zostanie zapisany.
? parkrun ma na celu zachęcenie ludzi do wspólnego, aktywnego spędzania czasu. Nie ważne czy jesteś zawodowcem, czy początkującym. Nie ważny jest Twój wiek, a już na pewno nie ma znaczenia uzyskany czas, ani pozycja na mecie. Do udziału w parkrun zachęcamy wszystkich, w tym rodziców biegających ze swoimi dziećmi (również w wózkach), biegaczy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, jak również osoby uprawiające nordic walking.
? Oprócz uczestniczenia w biegu, zawsze istnieje możliwość udziału w parkrun w charakterze wolontariusza i pomoc przy organizacji naszych spotkań. Wolontariat pozwala na utrzymanie niekomercyjnego charakteru inicjatywy oraz umożliwia organizację bezpłatnych biegów. Jeżeli chcesz pomóc i zostać wolontariuszem, daj nam znać wysyłając wiadomość na Facebooku lub maila na adres: [email protected]
? Jeżeli potrzebujesz więcej informacji napisz tutaj lub zajrzyj na naszą stronę internetową: www.parkrun.pl/warszawa-praga/
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Park Skaryszewski im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie, ,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: