Orgasmatron Tribute to Lemmy & Motörhead / Support TYTA

Thu May 19 2022 at 07:00 pm to 11:00 pm

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka | Warsaw

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka
Publisher/HostPotok : Drugi Dom Ludzi Rocka
Orgasmatron Tribute to Lemmy & Mot\u00f6rhead \/ Support TYTA
Advertisement
Już 19 maja w Potoku wystąpi ORGASMATRON!
W roli supportu zagrają TYTA!
Rezerwacja biletów: [email protected]
*Fanów zespołu TYTA zachęcamy do nabywania lub rezerwowania biletów (z CD lub merczem w gratisie!) bezpośrednio u zespołu (prosimy o wiadomość na FB zespołu)!
ORGASMATRON to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości m.in. Lemmiego Kilmistera i Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy Acid Drinkers (Titus), Gomor, Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman) i Ceti (Piotr Szpalik).
Orgasmatron to koncertowy Tribute band, który powstał na okoliczność uczczenia 5 rocznicy śmierci nieodżałowanego Lemmiego lidera Mötorhead. Premierowy koncert miał odbyć się 19 grudnia ubiegłego roku w klubie U Bazyla w Poznaniu. Niestety wydarzenie pochłonęła pandemia... Pod koniec stycznia 2021 zespół po raz pierwszy zebrał się na sali prób, a 29 maja zagrał premierowy koncert plenerowy i od tej pory koncertuje.
Sami o sobie:
Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock ‘n’ roll, zrobił sobie sposób na życie.
Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy..., ale nie my i nie dzisiaj...i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!!
Orgasmatron (Titus, Wojciech Hoffman, Maciej Jahnz i Piotr Szpalik)
TYTA- Ofensywno-liryczny rock&roll!
#WEARETYTANDWEPLAYROCKNROLLGODDAMIT!
Śledź już dziś i daj się ponieść ?
Zespół niedawno wydał długo wyczekiwany debiutancki album "PACJENT ZERO", który tego wieczoru usłyszycie na żywo!
https://open.spotify.com/album/5EOl31prGqAFqIUVdUX8ig?si=h0QCSabNTt6V_8Saw1-ecQ
"PACJENT ZERO", to emocjonalna wiwisekcja zespołu w 11 krwistych kawałkach. Bezpretensjonalna i ofensywna opowieść o podróży pokolenia pozbawionego wymówek, a obarczonego oczekiwaniami. O łyżkach radości w beczkach beznadziei, o miłości i gniewie, o rozczarowaniu autorytetami i zachwycie chwilami. O łapczywym poszukiwaniu szczęścia, wyzwolenia i światła na autostradach rock n rolla, w zaułkach koszmarów i okopach tytowego odpału.
PACJENT ZERO — do niego wszystko się sprowadza. Od niego wszystko się zaczyna.

Zjedzcie i wypijcie z tego wszyscy ?? FORWARD!
Bilety:
60 zł - przedsprzedaż
bkb.pl/74215-7fafd
70 zł - w dniu koncertu
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka, Potocka 14, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: