Oprowadzanie po Osiedlu Jazdów

Fri Jun 11 2021 at 06:00 pm to 07:00 pm

Osiedle Jazdów | Warsaw

Publisher/HostOsiedle Jazdów
Zapraszamy na spacery po najbardziej malowniczej warszawskiej wiosce, która jest jednocześnie największym społecznym domem kultury w Polsce. Oprowadzać będą aktywiści i wolontariusze Partnerstwa Otwarty Jazdów.
Osiedle Jazdów to dobro wspólne wszystkich mieszkańców Warszawy i naszym celem jest przybliżenie go dla Was i otwarcie go jeszcze bardziej.
Na spacerach będziemy opowiadać o historii tego miejsca, aktualnych działaniach, o tym czym jest Partnerstwo Otwarty Jazdów oraz jak udało się nam ocalić domki przed zniszczeniem. Będziemy wchodzić do tajemniczych ogrodów i do samych domków, przybliżyć Wam działalność poszczególnych organizacji. Spojrzymy na tę przestrzeń z różnych perspektyw i spróbujemy wytłumaczyć Wam różne formalne zawiłości funkcjonowania Osiedla. Odpowiemy na nurtujące Was pytania i podpowiemy jak możecie współtworzyć to miejsce i jego program.
Póki co mamy zaplanowane 3 terminy do końca czerwca, ale będziemy spotykać się również w lato i na jesieni. W planach mamy również oprowadzania w języku angielskim.
Udział w spacerach jest bezpłatny, ale na miejscu będziecie mogli przekazać datek na rzecz Partnerstwa Otwarty Jazdów, które na co dzień dba o sprawne funkcjonowanie całego Osiedla Jazdów i zrzesza jego organizacje i mieszkańców.
Zbiórka pod domkiem Partnerstwa (Sołectwem) - ul. Jazdów 10/5.

Event Venue & Nearby Stays

Osiedle Jazdów, ul. Jazdów 10/5, 00-467 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: