Ontbijtsessie voor HR-leiders

Thu Oct 23 2025 at 08:30 am to 12:00 pm UTC+02:00

The Partner-Ship | Mechelen

People Believers
Publisher/HostPeople Believers
Ontbijtsessie voor HR-leiders
Advertisement
Breng je strategie in tot leven – met stift en papier.
About this Event

📅 3 uur | ☕ Ontbijt inbegrepen | ✏️ Geen tekenervaring nodig


Strategieën stranden vaak in lange documenten, post-its of spreadsheets – en verdwijnen dan in de map. In deze interactieve ontbijtsessie ontdek je hoe je jouw HR-strategie op één pagina visueel samenvat, zodat ze écht gaat leven in je organisatie.

Onder begeleiding van strategisch denker en visueel expert Axelle Vanquaillie leer je eenvoudige technieken om tekst om te zetten in tekeningen. Aan de hand van praktische sjablonen kan je ze meteen toepassen in jouw praktijk.

Eenvoudig, doeltreffend en inspirerend.


Wie is Axelle?

Toen Axelle Vanquaillie in 2012 de kracht van visual storytelling ontdekte, had ze een loopbaan van 15 jaar in Strategie, HR en Communicatie op de teller staan.

Ze ervaarde als consultant en coach de kracht en de impact van tekenen tijdens advies- en coachingsopdrachten. Het werd haar missie om zoveel mogelijk mensen te inspireren om tekeningen in te zetten en meer resultaat te halen uit hun werk. Inmiddels raakten duizenden mensen besmet met de 'visuele microbe'.

Haar meest uitzonderlijke talent is het live en simultaan vertalen van de inhoud van sprekers naar een visueel verslag tijdens meetings of evenementen, met niets anders dan enkele stiften en een levensgroot vel papier. Van lokale zorginstellingen tot multinationals in hightech, geen sector of werelddeel blijft haar onbekend. Haar motto? Hoe complexer, hoe liever!

Ze is auteur van het boek "Start to Draw", waarin ze uitlegt hoe visuele communicatie kan bijdragen aan effectievere informatieoverdracht binnen organisaties.

Vanaf 2025 leidt ze het bedrijf Visual Harvesting, dat sinds 2010 in België en daarbuiten pionier is in visual storytelling.


Agenda

🕑: 08:30 AM
Deuren open
🕑: 09:00 AM
Start van de sessie
Host: Axelle Vanquaillie
🕑: 12:00 PM
Voorzien einde
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

The Partner-Ship, 33 Winketkaai, Mechelen, Belgium

Tickets

EUR 95.55

Sharing is Caring:

More Events in Mechelen

Discover Data @ Telenet
Wed, 22 Oct at 05:00 pm Discover Data @ Telenet

Liersesteenweg 4, Mechelen, Belgium

Infoavond Thuis in Leest
Wed, 22 Oct at 08:00 pm Infoavond Thuis in Leest

zaal Ter Coose, Kouter 1/A, Leest

DFEL 2 Nord - Sharks Women VS Hannover Indians
Sat, 25 Oct at 04:15 pm DFEL 2 Nord - Sharks Women VS Hannover Indians

Spuibeekstraat 1, 2800 Mechelen, Belgium

The Obscure - A Real Cure Experience
Sat, 25 Oct at 07:30 pm The Obscure - A Real Cure Experience

De Club, Douaneplein 6, 2800 Mechelen, Belgium

De Mechelse gruwelverhalen wandeling
Sat, 25 Oct at 08:00 pm De Mechelse gruwelverhalen wandeling

Wollemarkt Mechelen

DJ SANGENE - PLAATJES IN DE ZAPOI
Wed, 29 Oct at 10:00 pm DJ SANGENE - PLAATJES IN DE ZAPOI

KafeeZapoi

DE WARME WINKEL \u2013 VILLA EUROPA | reprise
Thu, 30 Oct at 08:30 pm DE WARME WINKEL – VILLA EUROPA | reprise

kunstencentrum nona (oude zaal)

10 JAAR KAFEE ZAPOI
Fri, 31 Oct at 09:00 pm 10 JAAR KAFEE ZAPOI

Kafee Zapoi

Mechelen is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Mechelen Events